Aktor z serialu „Szadź” żartował z Papieża w DDTVN! Widzowie są oburzeni…

W niedzielę w programie „Dzień Dobry TVN” wystąpili Piotr Trojan i Bartosz Gelner. Aktorów znamy z popularnego serialu „Szadź”, który zdobył dużą popularność w Polsce. Aktorzy opowiadali o kulisach kręcenia nowego sezonu tego kryminalnego serialu, ale to kontrowersyjny żart Bartosza Gelnera na zakończenie wywiadu stał się tematem dyskusji.

„Szadź” to serial oparty na powieści Igora Brejdyganta, który zadebiutował na antenie TVN w październiku 2020 roku. Fabuła skupia się na historii seryjnego mordercy i komisarza policji, który próbuje go schwytać.

Podczas programu „Dzień Dobry TVN”, aktorzy opowiedzieli o swoich rolach w serialu i zdradzili, że obecnie pracują nad czwartym sezonem. Piotr Trojan zadebiutował w najnowszej serii jako Maciek. Bartosz Gelner opisał swoją rolę jako mroczną postać i podkreślił, że obecnie kręcą sceny w górach.

Na zakończenie rozmowy prowadzący Damian Michałowski poprosił aktorów o zaproszenie widzów na trzeci sezon „Szadzi”. Wtedy Bartosz Gelner złożył kontrowersyjny żart, mówiąc: „Dzisiaj o 21:35, prawie 21:37. Tuż przed szkołą. Aby mieć czarne myśli w stosunku do edukacji.”

Żart ten wywołał śmiech w studiu, ale także zdziwienie i kontrowersje wśród widzów, ponieważ nawiązywał do symbolicznej godziny 21:37, która jest używana w pewnych kręgach jako wyraz niechęci do kultu papieża Jana Pawła II. Gelner wywołał tym samym kontrowersje, co zostało odczytane jako żart nieodpowiedni w kontekście tematów religijnych. Michałowski szybko zareagował, mówiąc, że żałuje swojej prośby o zaproszenie na sezon „Szadzi”.

Kontrowersyjny żart Bartosza Gelnera wywołał dyskusję na temat granic humoru w mediach. Wzbudził różne reakcje wśród widzów programu oraz internautów.

Zobacz także: Jakimowicz obraził się na hejterów! Odwołał występ w znanym programie…

Komentarze