Alżbeta Lenska miała OGROMNE problemy! Teraz zdecydowała się na SZCZERE wyzananie!

Alżbeta Lenska zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie. Okazuje się, że aktorka miała ogromne problemy! Czy już z nich wyszła? Co się stało?

Wpis aktorki jest niezwykle długi, ale bardzo szczery. Alżbeta opowiada w nim o swoich problemach ze zdrowiem. Jej słowa mogą być dla wielu fanów sporym szokiem!

Zobacz także: Karolina Gilon w zmysłowej pozie promuje ekologię! Fani zwrócili uwagę na pewien szczegół!

– Jak to u mnie nie będzie tylko hasła i zdjęcia, tylko coś czym chcę się z Wami podzielić☺️Otóż należę do ludzi, których możliwość i zdolność chodzenia na siłownię wisiała na włosku nie jeden raz, a raczej kilka… Po ciąży 9 lat temu mój kręgosłup odmówił współpracy i wysiłkiem było po prostu chodzenie… Do ostatniej chwili próbowałam pracować, ale finalnie wylądowałam na stole operacyjnym i mój kręgosłup jest o jeden dysk mniejszy🙈Oj powiem Wam „ćwiczenie” po operacji było dla mnie jak dla starszej babci i podnoszenie nogi było mega ciężkie… Wtedy na myśl o mojej pasji do boksu myślałam, że nigdy nie wrócę… Jak wiecie po „największym” moim wydarzeniu byłam też powolna ale z innych powodów😉 Znowu na myśl o wysiłku fizycznym wydawał się mało możliwy, a do tego na początku tego roku przestawiłam nadgarstek i jedynym moim ćwiczeniem było ściskanie piłeczki🙈 Jak widzicie jestem dość „potłuczona” w swoim życiu, więc MEGA się cieszę, że pomimo wszystko wróciłam do sił i mogę śmigać na siłownię dla endorfin i pracy nad płaskim brzuchem, a nie po prostu dla poruszaniem się😉 Kameralna siłownia @sensestudio.warsaw podjęła się szykowania tej „potłuczonej” kobiety do roli i zrobienia przed pewnym okrągłym wiekiem ładne ciałko😜 Jestem przeszczęśliwa, że mogę być w programie treningowym, że mogę boksować, angażować całe ciało i pracować nad efektem, który pewnie na wiosnę będzie the best😍 Tym czasem polecam Wam – cieszcie się małymi rzeczami! Tak jak z dzieciakami wieczorem zawsze dziękujemy po prostu za zdrowe i sprawne ręce i nogi, co takie małe, a daje tyle możliwości❤️ Zatem kochani wdzięczna za bycie zdrową i mam wrażenie coraz silniejszą życzę Wam cudnego dnia i uśmiechu za wspaniałe rzeczy, które na pewno Was spotkają Buuuuziaki – napisała.

Alżbecie pozostaje życzyć dużo zdrowia. Miejmy nadzieję, że jej kłopoty zdrowotne są już na zawsze za nią.

Wpis aktorki wzbudził podziw wśród jej fanów. Nie spodziewali się po swojej idolce aż takiej szczerości!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

Co na to internauci?

Moja Najukochańsza Fighterka ❤️❤️❤️💪❤️❤️❤️❤️

Too hot!😍a ja jeszcze pamiętam jak daaawno temu dawałaś czadu na zajęciach kickboxing/taebo!

Wspaniale! 😍 ja się za Tobą stęskniłam, mam nadzieję, że uda nam się kiedyś na jogę albo kawkę, Mia zaraz kończy już pół roku

Ostry trening z rana👏👏💪💪 widzę, że jest moc👌

Rewelacyjnie 💗💗💗

Fot. Instagram

Alżbeta Lenska ukończyła Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Wcielała się m.in. w rolę Edyty Jeżowskiej w serialu „Pierwsza miłość”. Widzowie znają ją też z „Ojca Mateusza”, gdzie gra Agatę Gibalską.

Zobacz także: TRUJĄCY sezam w sklepach! Jest SZALENIE groźny!

W 2018 roku zmagała się z groźną chorobą. Przeszła operację tętniaka mózgu.

  • Fot. Instagram
  • Źródło: Instagram

Komentarze