Andrzej Piaseczny jakiego jeszcze nie znacie … „Tutaj nie można odejść, transport ciała jest zbyt drogi…” Czy te słowa zraniły…

Program „Starsza pani musi fiknąć” może zostać nowym hitem TVN-u.

Bohaterami show są gwiazdy wraz ze swoimi rodzicami, którzy wspólnie przeżywają ekstremalne przygody. Pierwszy odcinek z udziałem Dawida Kwiatkowskiego zachwycił widzów i odnosił ogromny sukces. Wczoraj mogliśmy oglądać Andrzeja Piasecznego wraz z mamą – Alicją.

Podczas podróży po Afryce, każdego dnia na panią Alicję i jej syna Andrzeja będzie czekała zupełnie inna, zaskakująca atrakcja, między innymi jazda quadem zakończona wizytą w Spitzkoppe, gdzie znajdują się rysunki na skale liczące 4000 lat, rajd po wydmach, lot helikopterem, safari oraz co najważniejsze podziwianie przepięknych dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku, zakończone spotkaniem oko w oko z lwem! Co dla mamy Piaska jest bardzo ciekawe, gdyż uczyła biologii. Jedna z tych atrakcji wywoła wielkie emocje i mogliśmy usłyszeć krzyk pani Alicji.

„Tutaj nie można odejść, transport ciała jest zbyt drogi” – poinformował mamę Andrzej.
Jak zareagowała? Pani Alicja śmiała się, że transport pójdzie na koszt stacji, która emituje program. Widać, że nie wzięła tego do siebie. To bardzo pogodna kobieta. Serdecznie pozdrawiamy Andrzeja i panią Alicję.

Przypominamy, że program emitowany jest co tydzień w środę o godzinie 21:30 na TVN. W następnym odcinku zobaczymy Joannę Krupę wraz z mamą Jolantą.

Komentarze