Anja Rubik ATAKUJE partię rządzącą i wzywa innych do PROTESTU!

Anja Rubik należy do grona celebrytów, którzy szczególnie zaangażowali się w komentowanie życia politycznego. W związku z tym wyraża swoje oburzenie działaniami Prawa i Sprawiedliwości. 

Modelka jest wściekła, a wszystko przez projekt partii rządzącej. Na jego mocy propagowanie zachowań seksualnych wśród dzieci i młodzieży ma być karalne.  Anja Rubik odpowiedziała na ten pomysł w swoich social-mediach: 

„”PiS popiera absurdalną ustawę, chce kary 3-5 lat więzienia za edukację seksualną i propagowanie antykoncepcji.”

Gwiazda przyłączyła się zatem do protestu i do takiego samego działania namawia innych. Jednak na tym nie poprzestaje i na bieżąco komentuje poczynania PiS-u . Czego najbardziej obawia się celebrytka w związku z owym projektem?

Anja Rubik uzasadniła swoje przypuszczenia odnośnie skutków działań rządu:

„Tu nawet nie chodzi o to, czy ta ustawa zostanie wprowadzona czy nie, chociaż w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe, ale o głupotę tej ustawy i sam fakt, że ma wsparcie tylu niewyedukowanych osób w rządzie, które próbują zaszczuć przyszła pokolenia Polaków, odebrać nam prawo do edukacji.”

Modelka ma sporo zwolenników w walce o edukację seksualną. Cała Polska obchodziła dziś „Jesień Średniowiecza”, czyli akcję zachęcającą do protestowania przeciwko wprowadzeniu w życie tego projektu. Widząc zaangażowanie swoich rodaków, gwiazda przekonywała:

Moim zdaniem nie ma szansy, żeby ten projekt przeszedł, ale żyjemy w takich czasach, że wszystko jest możliwe. Ja wierzę, że to nie przejdzie. Jednak nie można zignorować, że władza tego kraju wspiera taką postawę i to jest ogromne niebezpieczeństwo i ogromny absurd…

Anja uważa, że każdy obywatel ma prawo do edukacji seksualnej i odbieranie komukolwiek tej możliwości jest karygodne. 

Komentarze