Anna Lewandowska przekazała SMUTNE wieści! Chodzi o Roberta…

Znana trenerka zamieściła poruszający wpis o swoim mężu, Robercie Lewandowskim. Tekst i zdjęcie wzruszyło fanów piłkarza. Rodzina Lewandowskiego z niecierpliwością czeka na powrót Roberta.

Tęsknota bliskich

Robert Lewandowski wraz z innymi biało-czerwonym ostro trenuje do kolejnych meczów. Aktualnie przebywa na zgrupowaniu w Opalenicy. Wszystko po to, by Polska zwyciężała na Euro 2020. Jednak jego rodzina niesamowicie za Robertem Lewandowskim tęskni. Szczególnie córki mają problem z rozłąką ze swoim tatą. Żona Lewandowskiego, Anna zamieściła w swoich mediach społecznościowych wzruszający wpis. Zdjęcie i tekst zrobił wrażenie na fanach piłkarza i jego żony.

Kiedy wróci tata?

Anna Lewandowska z  córkami towarzyszyła Robertowi przez kilka dni w Opalenicy. Jednak odwiedziny dobiegły już końca. Nastąpiła rozłąka z ukochanym mężem. Z tego powodu trenerka zdecydowała się na opublikowanie wzruszającego wpisu. Zamieściła też zdjęcie Roberta z córeczkami, które mocno go przytulają. Anna Lewandowska napisała:

”Tato, ale jak wrócisz to przywieziesz żelki 🐻😅😂” Dobrze, że znają te domowej roboty😅 (też pyszne!)

W dalszej części swojego wpisu trenerka wyjaśniała:

Dziewczynki na te żelki będa musiały poczekać.. minimum 4 tygodnie, bo aż tak długa rozłąka przed nami 💔 I to jest ta druga strona medalu.

instagram.com/p/CPiesUnhdUU/

Rodzinna cierpliwość

Na razie Anna Lewandowska wspólnie z córeczkami muszą uzbroić się w cierpliwość. Trwają intensywne przygotowania do Mistrzostw Europy. Jednak, gdy Robert w końcu wróci do domu, to na pewno swojej żonie i córkom wynagrodzi tę czterotygodniową rozłąkę. Jak sądzicie przygotuje dla nich jakąś niespodziankę?

instagram.com/p/CPa7EDSh67-/

Źródło: Instagram/Anna Lewandowska

Zdjęcia: Instagram/Anna Lewandowska

Komentarze