Antek Królikowski z OBRĄCZKĄ na palcu!

Życie uczuciowe Antoniego Królikowskiego należy do burzliwych. Media przez długi czas żyły związkiem Antka z Julią Wieniawą, który zakończył się w ubiegłym roku tuż przed Bożym Narodzeniem.

Po zawirowaniach z Julką, Antek szybko znalazł pocieszenie w ramionach nowej ukochanej. Jego nową wybranką jest Katarzyna Dąbrowska i dla odmiany nie ma nic wspólnego z show biznesem. Aktor zapowiadał nawet, że ich związek nie będzie „medialny”. Życie jednak szybko zweryfikowało, że zachowanie prywatności jest raczej niewykonalne. Zwłaszcza, że sam Antek nie był przesadnie konsekwentny i szybko zaczął pokazywać się ze swoją drugą połówkę na ściankach.

Po kilku miesiącach związku wygląda na to, że Antek i Kasia tworzą zgraną parę. Niedawno aktor pochwalił się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem z planu filmowego, na którym pozuje się w towarzystwie Magdaleny Lamparskiej i Macieja Nawrockiego. Jednak uwagę internautów przyciągnęła zupełnie inna rzecz, mianowicie obrączka połyskująca na palcu Królikowskiego. Nie obyło się bez spekulacji.

„Obrączka na palcu? Pasuje bardzo”, „To jakaś prowokacja Antek z tym ringiem” – pisali pod postem internauci.

Sam aktor nie komentował tych doniesień, jednak Pudelkowi udało się ustalić, że nie zmienił stanu cywilnego.

„To tylko rekwizyt do roli”– zdradza w rozmowie z Pudelkiem osoba z otoczenia aktora. Antek nie wziął żadnego ślubu – dodaje informator.

https://www.instagram.com/p/B6Dx0oNnunz/?utm_source=ig_embed

Komentarze