AWANTURA w „Tańcu z Gwiazdami”! Wideo!

Rafał Szatan odpadł z „TzG”. Co na to jego żona?

Dziesiąta edycja show przysparza mnóstwa emocji uczestnikom, jurorom i widzom. W ubiegłym tygodniu cała Polska żyła odejściem z programu Reni Jusis, która była typowana na główną faworytkę. Dodatkowo do sprawy włączył się Żora Korolyov, znany tancerz i wielokrotny uczestnik poprzednich wydań „Tańca z Gwiazdami”.

Celebryta nie zostawił suchej nitki na sędziach oraz na kilku występujących osobach. Z tego wywiązała się olbrzymia awantura. Sprawa przycichła, gdyż zbliżał się drugi odcinek. Tym razem odpadł Rafał Szatan. Głos w tej sprawie zabrała Barbara Kurdej-Szatan, która również bierze udział w tanecznym show. Co Basia ma do powodzenia swojemu mężowi? Czy zgadza się z werdyktem?

Basia Kurdej-Szatan jest znaną polską aktorką teatralną. Grała również w kilku filmach i serialach. W „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” jej partnerem jest Jacek Jeschke. Sytuacja w dziesiątej edycji programu jest o tyle wyjątkowa, że Basia miała rywalizować o wygraną między innymi ze swoim mężem. Jednak Rafał Szatan odpadł już w drugim odcinku. Tańczył z Lenką Klimentową.

Nie spodobało się to fanom aktora, którzy kibicowali mu w drodze do zwycięstwa. Do sprawy odniosła się jego żona. Opublikowała na swoim Instagramie post, w którym wyznała miłość ukochanemu i pochwaliła jego umiejętności. Dodała też:

„Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem i z dzisiejszymi ocenami jury. Nie czaję. To po prostu telewizja. Jestem z Ciebie ogromnie dumna.”

Basia nadal ma szansę na wygranie „Tańca z Gwiazdami” i zdobycie Kryształowej Kuli. Z pewnością będzie kibicował jej Rafał, który otrzymał od niej mnóstwo wsparcia, gdy przyszło mu pożegnać się z programem.

https://youtu.be/N5FY13KvjXw

Komentarze