Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP? O wszystkim opowiedziała na Instagramie

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła rozwiać wszelkie spekulacje dotyczące swojego ewentualnego powrotu do TVP i udziału w programie „Pytanie na Śniadanie” oraz roli w serialu „M jak miłość”. Aktorka, która została zwolniona z TVP przed czterema laty, skomentowała te plotki na swoim koncie na Instagramie, przerywając tym samym medialną dyskusję.

Niedawno pojawiły się doniesienia, że Barbara Kurdej-Szatan otrzymała propozycję prowadzenia „Pytania na Śniadanie” i powrotu do obsady „M jak miłość”. Aktorka postanowiła wyjaśnić sytuację, potwierdzając, że rzeczywiście otrzymała ofertę prowadzenia porannego programu. Jednakże zdecydowała się odmówić, tłumacząc, że chce skupić się na aktorstwie, a nie prowadzeniu programów śniadaniowych. Podkreśliła również, że obecnie ma wiele spektakli oraz przygotowuje nowe telewizyjne projekty artystyczne, na które chce się skoncentrować. Ponadto Barbara Kurdej-Szatan zaznaczyła, że prowadzenie „śniadaniówki” powinno być dedykowane dziennikarzom, którzy związali z tym swoją przyszłość zawodową.

Co do roli w „M jak miłość”, aktorka wyjaśniła, że nie miała żadnego kontaktu z produkcją od dwóch lat. Nie było także żadnych rozmów na temat jej ewentualnego powrotu. Podkreśliła, że Joanna, jej postać w serialu, nadal pozostaje we Francji. Sama aktorka chce skoncentrować się na innych obszarach swojego życia, jak prace charytatywne, projekty artystyczne i spędzanie czasu z rodziną. Ostatecznie, Barbara Kurdej-Szatan podkreśliła, że obecnie jest zadowolona z obecnych działań i nie planuje powrotu do poprzednich medialnych projektów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Polki w podróży (@polki_w_podrozy)

Źródło: media

Andrzej Duda popiera Bosaka. Jest gotowy na rozmowę o TK i Sądzie Najwyższym

Komentarze