Bardzo SMUTNE informacje nt. Królowej Elżbiety II i..

Czy na Królowej Elżbiecie i jej synu ciąży dziedziczna choroba?

Losy brytyjskiej rodziny królewskiej śledzi cały świat. Media są zainteresowane każdym członkiem monarchii, dlatego też dziennikarze chętnie o nich piszą. Dzięki czujności obserwatorów królewskiego życia możemy na bieżąco czytać nowości prosto z dworu.

W centrum zainteresowania jest jednak królowa Elżbieta II. Elegancka, zawsze nienagannie ubrana, zdecydowana i silna. Zasiadła na tronie w wieku 26 lat po śmierci ojca, króla Jerzego VI. Włada nieprzerwanie od 67 lat i jak dotąd nie zanosiło się na żadne zmiany. Teraz jednak cała Wielka Brytania i świat spoglądają na pałac Buckingham. Okazało się, że królowa Elżbieta II…

Brytyjczycy dopatrzyli się niepokojących objawów, które mogą świadczyć o tym, że stan zdrowia królowej uległ pogorszeniu. Ponadto istnieje podejrzenie, że jej syn może być obciążony podobnym schorzeniem.

Królowa Elżbieta II jest znana z wyjątkowego poczucia stylu. 93-latka zawsze wybiera gustowne kostiumy w ciekawych kolorach, a każdy element jej stroju jest przemyślany i doskonale pasuje do reszty. Dlatego eleganckie rękawiczki, które zwykła nosić jak dotąd nie wzbudzały niczyich podejrzeń. Do czasu wizyty monarchini w Jordanii, gdzie spotkała się z królową Ranią. Wtedy wyjątkowo nie zasłoniła dłoni i dało się zauważyć, że przybrały niepokojący wygląd – były sine i spuchnięte.

Na co choruje brytyjska rodzina królewska?

Identyczne objawy zaobserwowano u księcia Karola. Na niektórych fotografiach jego ręce są wręcz bordowe i mocno opuchnięte. Podczas jednego z oficjalnych wydarzeń fotograf uchwycił na zdjęciu wewnętrzną cześć dłoni księcia, gdzie dostrzeżono poważnie wyglądającą ranę. Podobno stopy i kostki Karola również są w takim stanie.

Na jaką chorobę mogą wskazywać takie objawy? Brytyjscy dziennikarze po konsultacji z lekarzami stwierdzają, że mogą to być oznaki napadowego skurczu tętnic w obrębie rąk i stóp. Schorzenia tego typu muszą być leczone, w przeciwnym razie mogą prowadzić do poważnych powikłań. Informacja o chorobie nie jest jednak potwierdzona. Rzecznicy Pałacu Buckingham stanowczo odmawiają wypowiedzi na ten temat, mimo to spekulacje odnośnie stanu zdrowia członków rodziny królewskiej nie cichną.

Komentarze