Beata Kozidrak bardzo dba o siebie! Powodem są PROBLEMY ZDROWOTNE!

Beata Kozidrak od lat jest ikoną stylu. Czterdzieści lat pracy artystycznej to autentyczny dowód na to, że wokalistka jest niezniszczalna!

Zawsze pełna energii, z ogromną pasją i nienagannym wyglądem godnym gwiazdy – to cała Beata. Na oczach swoich wiernych fanów zmieniała się, z roku na rok na lepsze. Ponadto pozostaje aktywna i nadal intensywnie koncertuje. Jednak nieco szalony tryb życia w ogóle jej nie szkodzi, a wręcz nawet pomaga. Choć mnóstwo osób zachwala jej figurę, to gwiazda nie spoczywa na laurach i nadal ciężko pracuje. Tym razem restrykcyjna dieta ma na celu nie tylko modelowanie sylwetki, ale też poprawę stanu zdrowia. Wokalistkę zaniepokoiły pewne objawy…

Według tabloidów dieta Beaty Kozidrak jest dość radykalna. Gwiazda spożywa 1500 kalorii dziennie, a jej jadłospis został specjalnie ułożony we współpracy z lekarzem. Do tego dochodzą ćwiczenia. Skąd ta zmiana?

Otóż okazało się, że wokalistka była zaniepokojona swoim stanem zdrowia. Zdarzały jej się skoki ciśnienia, dlatego nie czekała długo i postanowiła działać. Choć Beata od wielu lat wygląda przepięknie, to da się już dostrzec pierwsze efekty jej metamorfozy. Zdaje się, że ubyło jej paru kilogramów.

Mamy również nadzieję, że poprawi się samopoczucie piosenkarki, zdrowie jest w końcu najważniejsze. Istotne jest, aby Beata Kozidrak cieszyła się jak najlepszym zdrowiem i jak najdłuższym życiem. Warto pochwalić ją za to, że mimo wszystko decyduje się troszczyć się o swoje ciało. 

Komentarze