Beata Kozidrak rusza z nowym projektem!

Ostatnio mamy okazję obserwować ważne zmiany, które zachodzą w życiu naszych rodzimych gwiazd. Polskie sławy chudną, przechodzą rozmaite wewnętrzne i zewnętrzne metamorfozy, układają swoje życie… Łączy je to, że dzielą się swoimi postępami z opinią publiczną. Dlatego nic dziwnego, że mnóstwo osób idzie w ich ślady i natychmiast rozpoczyna jakiś nowy rozdział. Do tych gwiazd dołączyła już Beata Kozidrak, która przeszła na specjalną dietę. Chodziło o jej podwyższone ciśnienie, jednak jak się okazuje, jest w tym jakieś drugie dno. „Nowa” Beata szybko odczuła pozytywne skutki zdrowego stylu życia. Być może właśnie z tego powodu postanowiła wspierać inne kobiety, które nadal nie mają odwagi zrobić tego pierwszego kroku. Zapowiedziała już swój nowy projekt.

Wokalistka nie zostanie dietetykiem i trenerem personalnym. Ma swoim fanom coś znacznie ważniejszego do przekazania. Beata porusza problem kobiet żyjących pod dyktando partnera. Skąd ten pomysł?

Otóż okazało się, że Kozidrak przypomniała sobie trudne lata spędzone z Andrzejem Pietrasem. Choć życie z muzykiem gwiazda wspomina raczej pozytywnie, to potrzebowała swobody. Przeprowadziła się do stolicy i rozpoczęła nowy etap.

Gdy Beata już stanęła na nogi, to postanowiła pomóc innym kobietom. Zdradziła, że planuje stworzyć platformę internetową dla kobiet. Dodaje również, że projekt będzie powiązany z jej twórczością muzyczną. Wiadomo też, że artystka jest bardzo podekscytowana tym, że już wkrótce będzie mogła zaangażować się we wsparcie dla pań na życiowych zakrętach. 

Komentarze