Beata Tadla miała w przeszłości UDAR! Teraz ujawnia co się z nią działo! Ostrzega fanów!

Beata Tadla gdy miała 33 lata, przeszła udar. Teraz opowiada o trudnych przeżyciach i swoim stanie zdrowia. Apeluje, że w przypadku objawów udaru trzeba szybko działać.

Problemy ze zdrowie

Beata Tadla chętnie dzieli się w mediach społecznościowych informacjami o swoim życiu prywatnym i zawodowym. Dziennikarka chętnie pokazuje zdjęcia ze swoim mężem czy relacjonuje szczepienie przeciwko COVID-19. Nie ma tajemnic przed swoimi fanami. Chętnie korzysta z możliwości kontaktu ze swoimi obserwatorami. Beata Tadla należy do gwiazd najbardziej aktywnych w sieci. Dzięki mediom społecznościowym zwraca też uwagę na profilaktykę zdrowotną.

Udar sprzed lat

Beata Tadla ujawniła, że 13 lat temu przeszła udar. Dziennikarka dokładnie opisała objawy i ostrzegła fanów przed zwiastunami udaru. Podkreśliła jak bardzo ważne jest szybkie działanie w przypadku udaru. Gwiazda wzięła udział w akcji Nie czekaj w domu. Stop udarom.  Tadla napisała w mediach społecznościowych:

Jeśli myślisz, że Ciebie to nie dotyczy-błąd. Też tak myślałam 13 lat temu…Całe szczęście, że ludzie, którzy byli ze mną, błyskawicznie wezwali karetkę. To był „mini udar”. Objawy ( opadająca ręka, asymetria ust, drętwienie połowy twarzy) ustąpiły następnego dnia i nigdy się nie powtórzyły.

Dziennikarka ostrzega

Beata Tadla poprzez swój wpis ostrzega swoich fanów, że „mini udar” może być zwiastunem „dużego udaru”. Dziennikarka napisała:

U co piątej osoby „mini udar” może być zwiastunem „dużego udaru”, a ten jest trzecią najczęstszą przyczyną  śmierci i głównym powodem niesprawności u osób powyżej 40. roku życia. Jeśli u Ciebie lub u kogoś z Twoich bliskich pojawią się niepokojąc symptomy. NIE CZEKAJ!

Beacie Tadli udało się bardzo szybko wrócić do zdrowia. Dziennikarka nie ma problemów związanych z przejściem „mini udaru”. Jednak ostrzega wszystkich przed bagatelizowaniem objawów udaru. Tutaj ważny jest czas. Nalezy wezwać karetkę.

Źródło: Facebook/Beata Tadla

Zdjęcia: Facebook/Beata Tadla

Komentarze