Bezdomna śpiewaczka OSZAŁAMIA swoim głosem! Niesamowite VIDEO!

Ten film dosłownie obiegł kulę ziemską i uzyskał blisko milion odtworzeń w ciągu kilku dni. Niesamowity głos bezdomnej z Los Angeles zachwycił internautów. Kobieta tak śpiewała na jednej ze stacji metra, że patrolujący okolicę policjanci postanowili ją nagrać. Zobaczcie to niesamowite wideo! Czy jej los się teraz odmieni?

 

https://www.youtube.com/watch?v=ckqBwHyAUH8

 

Kobieta na nagraniu wykonuje arię Pucciniego.

Po opublikowaniu w sieci nagrania internauci natychmiast zaczęli zadawać pytania: Kim ona jest? Jak to możliwe, że z takim głosem śpiewa na stacji metra? Dlaczego jest bezdomna? Czy można jej pomóc?

 

 

 

Kim jest tajemnicza śpiewaczka?

Ciekawscy dziennikarze z lokalnych mediów odnaleźli kobietę. Okazało się, że jest to 52-letnia Rosjanka, od lat mieszkająca na ulicy. Emily Zamourka  przyjechała do Stanów 28 lat temu. Zarabiała na życie jako śpiewaczka i skrzypaczka, udzielała także lekcji gry na pianinie. Opowiedziała dziennikarzom, jak to się stało, że zamieszkała na ulicy.

Początkowo utrzymanie gwarantowała jej muzyczna pasja i umiejętności. Jednak, z powodu choroby, musiała chwytać się także innych zajęć, by opłacić swoje leczenie. Jednocześnie ciągle grywała i śpiewała w różnych miejscach. Trzy lata temu instrument Emily, wart 10 tysięcy dolarów, został skradziony. To właśnie wtedy kobieta musiała wyprowadzić się z mieszkania, bo nie stać już jej było na czynsz i rachunki.

 

Emily przyznała, że nie chce być dla nikogo ciężarem. Sypia na kartonach, na parkingach i w różnych innych miejscach. Jednocześnie dodała, że jest oszołomiona zainteresowaniem, jakie wywołał filmik. Artystka ma nadzieję, że być może będzie to punkt zwrotny w jej życiu.

I prawdopodobnie tak się stanie. Zachwyceni śpiewem Rosjanki internauci szybko rozpoczęli akcję pomocy artystce. W sieci ruszyła już zbiórka pieniędzy na skrzypce i mieszkanie dla Emily. Jak dotąd zebrano około 50 tysięcy dolarów.

Ona sama dodaje tylko, że będzie dziękować Bogu i ludziom, że dali jej szansę na wyjście z bezdomności.

 

Źródło: Facebook, Twitter, Youtube.com, ABC7

Foto: abc7

Komentarze