Biało-Czerwoni po porażce ze Szwecją topili smutki w alkoholu! Impreza na plaży w Sopocie!

Dla Biało-Czerwonych Euro 2020 właśnie przeszło do historii. Porażka ze Szwecją bezpowrotnie pozbawiła Polskę złudzeń o jakichkolwiek nadziejach na awans do 1/8 finału Mistrzostw Europy. Piłkarze w Sopocie do rana imprezowali na plaży.

Tylko jeden punkt

Biało-Czerwoni w Euro 2020 uzyskali tylko jeden punkt. To spowodowało, że znaleźli się na ostatnim, czwartym miejscu w grupie. Nie na to liczyli kibice, którzy do końca dopingowali polskich piłkarzy i mieli ogromne nadzieje na awans do 1/8 finału. Tak jednak się nie stało. Przegraliśmy ze Szwecją 3:2. Po powrocie do Polski, piłkarze poszli na plażę, by tam rozprawiać o porażce.

Rozczarowanie

Niestety Biało-Czerwoni zajęli dopiero 21. miejsce podczas Euro 2020. Naszym celem było wyjście z grupy. Życie przyniosło niestety tylko powrót z niczym. Nasza drużyna wyprzedziła jedynie podczas Euro 2020, takie kraje jak: Macedonia Północna, Szkocja i Turcja. Taki wynik jest porażką podopiecznych Paulo Sousy. Jednak prezes PZPN, Zbigniew Boniek na razie nie zamierza odwoływać Portugalczyka z funkcji trenera. Podczas dzisiejszej konferencji przekonywał, że „lepiej budować, niż burzyć”. Widać Sousa ma wciąż ogromny kredyt zaufania u Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN przekonywał tez , że żaden z piłkarzy nie chce zrezygnować z gry w Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Wcześniej pojawiały się takie doniesienia.

Facebook/Łączy nas piłka

Relaks na plaży

Dziennik Fakt donosi, że piłkarze po pożegnaniu się z Euro 2020 postanowili zrelaksować się na sopockiej plaży. Były drinki i papierosy. Jednak zawodnicy nie wyglądali na szczególnie smutnych. Humory mimo wszystko dopisywały. Może ustalali już strategię na nadchodzący Mundial? Jak myślicie?

Źródło: Fakt

Zdjęcia: PZPN/ Łączy nas piłka

Komentarze