Burza w związku Caroline Derpienski i „Dżaka”! Para nie mieszka już razem…

Caroline Derpienski, jedna z nowych twarzy polskiego show biznesu, nie przestaje budzić kontrowersji i emocji wśród swoich obserwatorów. Ostatnio skupiła uwagę mediów swoim związkiem z tajemniczym „Dżakiem”, którego tożsamość poddano w wątpliwość. Okazuje się jednak, że nawet z nim celebrytka nie mieszka.

Caroline Derpienski, która zdążyła już zyskać popularność w polskim show biznesie, doskonale wie, że dramy i konflikty z innymi osobami publicznymi to skuteczny sposób na utrzymanie swojej pozycji. Kilka miesięcy temu toczyła publiczny spór z Katarzyną Nosowską, a teraz z Anetą Glam, inną Polką mieszkającą na co dzień w Miami.

Aneta Glam podważyła tożsamość partnera Caroline Derpienski, twierdząc, że celebrytka nie jest związana z tajemniczym „Dżakiem”, lecz z polskim przedsiębiorcą. Caroline jeszcze nie odpowiedziała bezpośrednio na te zarzuty.

W wywiadzie dla Party.pl Derpienski opowiedziała jednak o swoim związku ze starszym partnerem i wyjaśniła, dlaczego nie mieszkają razem. Okazało się, że burzliwa przeszłość była przyczyną tej decyzji.

Celebrytka wyznała, że obecnie mieszka osobno z partnerem, ponieważ ich związek na początku był pełen konfliktów i kłótni. Zrozumiała, że dla dobra ich relacji potrzebują przestrzeni i niezbędne jest zachowanie pewnej niezależności.

Mieszkam osobno z partnerem, ponieważ nasz związek, gdy mieszkaliśmy razem, nie wyszedł. Długo się kłóciliśmy. Zrozumiałam, że jeśli chce się utrzymać związek na takim wczesnym etapie zakochania, to trzeba dać sobie przestrzeń. Jak dwie osoby siedzą sobie na głowie, to jest to szkodliwe wręcz. Także ja mam swoją przestrzeń, partner ma swoją przestrzeń – wyjaśniła Caroline Derpienski.

Jednak to nie jedyna tajemnica, jaką Derpienski chce zachować. W kwestii swojego miejsca zamieszkania, celebrytka jest bardzo ostrożna i dba o prywatność. Twierdzi, że to związane z bezpieczeństwem, ale także z unikaniem zazdrości ze strony innych Polaków. Oczywiście, nie ujawnia dokładnej lokalizacji swojego mieszkania.

Przygotowałam wszystko tak w swoim życiu, żeby nikt się nie dowiedział, gdzie tak naprawdę mieszkam. W naszych rodakach wzbudziłoby to ogromną zazdrość, czego chcę uniknąć. Po drugie ja handluję diamentami i nie chcę, żeby ktoś mi się włamał i wiedział, gdzie mieszkam. Zacieram ślady, wynajmuję innym mieszkania na siebie, pomagam, jak mogę. Jeżeli chodzi o moje posiadłości, to większość na szczęście nie jest na mnie. Umiem dbać o swoje biznesy – zdradziła celebrytka, pozostawiając wiele kwestii w tajemnicy.

Zobacz także: Nie żyje żona znanego bramkarza! Wiemy, na co chorowała…

Komentarze