Była Kamila Durczoka powiedziała o PRZEMOCY oraz toksycznych związkach

Była Kamila Durczoka powiedziała o PRZEMOCY oraz toksycznych związkach. Blogerka i instagramerka Julia Oleś postanowiła opowiedzieć o dramatycznych przeżyciach, których doświadczyła w poprzednich relacjach. 

 

 

Była dziewczyna Kamila Durczoka, Julia Oleś chętnie udziela się w mediach społecznościowych, prowadzi także bloga pt. Fabjulus. Jakiś czas temu stworzyła cykl podcastów, w których opowiedziała o toksycznych związkach. W swoich nagraniach radziła fanom, w jaki sposób można wycofać się z niezdrowej, toksycznej relacji. W jednym z nagrań padły słowa, które bezpośrednio tyczyły się jej życia. Co takiego przeszła była partnerka Durczoka? 

 

 

 

(…) Wszystkich tych przejawów dobroci łapiemy się jak tonący brzytwy. U mnie to wyglądało tak, że uważałam, że za tę chwilę spokoju powinnam płacić swoją wdzięcznością. Podziękować mojemu oprawcy za to, że postanowił dać mi chwilę wytchnienia. I to jest naprawdę fascynujące, jak długo ja wierzyłam, że to już był ostatni raz. (…) Znosiłam więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Za każdym razem w tej fazie przemocy – tak to nazwijmy – obserwowałam, jak przesuwane są moje granice tolerancji, wytrzymałości i jak sama sobie na to pozwalam, jak sama nie potrafię powiedzieć stop – opowiadała w swoim nagraniu Julia Oles, twórczyni bloga Fabjulus. 

 

 

 

Myślicie, że jej historia nawiązywała do relacji ze znanym dziennikarzem?

 

Więcej w podcaście „Toksyczne związki – czyli kiedy miłość zabija. Znajdziecie go poniżej. 

 

Źródło: Youtube

Zobacz: Michele Morrone z filmu 365 DNI MA TALENT! Pokazał jak…

 

Komentarze