Były chłopak nazwał ją „brzydkim tłuściochem”! Rzuciła go i schudła 60 kilo

35-letnia Alvina Rayne z Filadelfii to dziś piękna, szczupła blondynka, której figury może pozazdrościć niejedna kobieta. Jeszcze kilka lat temu kobieta borykała się z nadwagą, tkwiła w toksycznym związku. Od byłego chłopaka usłyszała kiedyś, że jest „brzydkim tłuściochem”. Dziewczyna postanowiła zawalczyć o siebie. Udało się. Rzuciła swojego partnera i schudła… 60 kilogramów!

Alvina Rayne była jedną z wielu osób, które dopadła otyłość. Dziewczyna ważyła w najgorszym dla siebie momencie 125 kilogramów, a jej pewność siebie dobiła do zera. Związek z partnerem był przeciwieństwem udanej sielanki. Kobieta co rusz słyszała, że jest nieatrakcyjna i otyła, co doprowadzało ją do jeszcze większej rozpaczy.

Pamiętam, jak mój były mówił, że gdybym go zostawiła, to i tak nikt by mnie nie chciał, że jestem nic nie warta, paskudna i tak tłusta, że choćbym nie wiem jak się starała, nigdy nie uda mi się schudnąć. Powtarzał, że jestem brzydkim, tłustym śmieciem i wiele innych okropnych określeń mówiła dziewczyna w rozmowie z dziennikarzmai Daily Mail. 

w 2009 roku Alvina postanowiła zakończyła toksyczną relację ze swoim chłopakiem. Wtedy też zdecydowała, że przejdzie na dietę nisko węglowodanową. 35-latka schudła dzięki tzw. diecie ketogenicznej, która polega na radykalnym obniżeniu spożywanych węglowodanów. Zamiast nich, spożywała większe ilości tłuszczu. Dzięki temu zrzuciła aż 60 kilogramów! 

Rozstanie z chłopakiem jedynie dało Alvinie motywację. Była w stanie panować nad apetytem, ponieważ gdy dopadał ją głód przypinała sobie słowa swojego byłego. Co ciekawe, gdy przeszła niesamowitą metamorfozę… mężczyzna chciał do niej wrócić. Postąpiła słusznie i kazała mu odejść. 

Źródło, zdjęcie: Instagram

Komentarze