Cała prawda o programie „Rolnik szuka żony”… Szokujące wyznania uczestniczek!

Niedawno dwie uczestniczki ostatniej edycji programu „Rolnik szuka żony” zaprzyjaźniły się ze sobą. Nie raz mogliśmy zobaczyć wspólne zdjęcia Natalii i Diany. Pod ostatnią wspólną fotografią dziewczyny zdradziły sekret ich przyjaźni, a przy okazji wyjawiły jedną z tajemnic programu.

Za nami już 6 edycja „Rolnik szuka żony”. Nie wszystkim udało znaleźć się miłość. Jak wiadomo przetrwała miłość tylko dwóch par – Jakuba i Ani oraz Adriana i Ilony. Choć nie do każdego uśmiechnęło się szczęście w programie. Niektórym udało się znaleźć miłość poza tv. Tak było w przypadku Seweryna, jak i Marleny. W finałowym odcinku potwierdzili, że są w szczęśliwych związkach. 

Dzięki tej przygodzie nawiązała się  przyjaźń. Tak było w przypadku Diany, kandydatki Seweryna i Natalii, która starała się o serce Sławomira. Uczestniczki nie miały szczęścia w miłości, ale panie mogą pochwalić się przyjaźnią. Zdjęcia zakończyły się w sierpniu, ale znajomość Diany i Natalii trwa do dziś. Nie przeszkadzają im dzielące je kilometry, bo dla chcącego nic trudnego. Diana i Natalia spotykają się gdy tylko mogą, a każde spotkanie ukazują w sieci. Ostatnio dodały wspólne zdjęcie.

Wiadomo, że się przyjaźnią, jednak do niedawna nie było wiadomo, kiedy ta przyjaźń rozpoczęła się. O to postanowiła zapytać jedna z internautek. „W którym momencie programu się poznałyście?”.

Dziewczyny pospieszyły z wyjaśnieniem. „Na samym początku w hotelu” – skomentowała Natalia. „Mnie i Natalkę zakwaterowali w jednym pokoju od początku zdjęć i tak się zaczęło” – wtrąciła Diana.

Dzięki nim widzowie poznali program od kulis. Nie wszyscy widzowie wiedzieli, że uczestniczki są kwaterowane w hotelowych pokojach.

„A myślałam, że kandydatki jednego rolnika były trzymane w jednej ekipie, pokoju, ale to fajnie że udało się nawiązać przyjaźń w taki sposób” – skomentowała fanka programu.

Komentarze