Caroline Derpienski wstydzi się TEGO! W końcu to przyznała

Caroline Derpienski, znana z kolorowych opowieści o bajkowym życiu w Miami, niespodziewanie otworzyła przed fanami drzwi do swojej trudnej przeszłości. W najnowszym wywiadzie celebrytka podzieliła się z publicznością walką z anoreksją, poważną chorobą, która dotknęła jej życie kilka lat temu.

Mimo kontrowersji wokół swojej postaci, 23-latka postanowiła poświęcić chwilę ważnej sprawie. Choć zazwyczaj w centrum uwagi są soczyste dramy i spięcia z innymi celebrytkami, Derpienski postanowiła poruszyć temat, który rzadko gości na pierwszych stronach gazet. Wydaje się, że za fasadą kolorowego życia w Miami kryje się historia walki z własnymi kompleksami i problemami zdrowotnymi.

Caroline Derpienski, mimo młodego wieku, stała się postacią, która budzi wiele emocji w rodzimym show-biznesie. Jej relacje z życia wraz z „latynoskim miliarderem” budzą wątpliwości wielu sceptyków, jednak trzeba jej przyznać umiejętność przyciągania uwagi mediów. Swoją popularność buduje między innymi poprzez dramatyczne konflikty, zaczepki i kąśliwe komentarze, co sprawiło, że stała się główną bohaterką kolejnego starcia z Anetą Glam, jej główną rywalką.

Jednak ostatni wywiad z Caroline Derpienski pokazał zupełnie nowe oblicze celebrytki. Oprócz opowieści o konfliktach i ekscytujących przygodach w Miami, postanowiła zdradzić swoje doświadczenia związane z anoreksją. Mówiąc o własnych kompleksach związanych z wagą, otwarcie przyznała się do walki z tą poważną chorobą, która wpłynęła na jej życie kilka lat temu.

W wywiadzie udzielonym na platformie Player, Caroline wyznała:

Miałam ogromny kompleks, jeżeli chodzi o wagę. Miałam anoreksję, dlatego teraz zwracam szczególną uwagę na zbyt szczupłe kobiety (…). Żyjemy w takich czasach ‚body positivity’, gdzie każde ciało jest piękne, gdzie każdej kobiecie należy się szacunek, każdemu mężczyźnie, nieważne ile ma lat, nieważne jak wygląda, jakiej jest orientacji, każdy jest dolarsowy.

Te szczere słowa Derpienski rzucają nowe światło na jej osobę, ukazując ją jako osobę zmagającą się z własnymi demonami i przyczyniającą się do dyskusji na temat akceptacji ciała i walki z zaburzeniami odżywiania. Jej historia może stać się inspiracją dla wielu osób, które również mierzą się z podobnymi problemami, pokazując, że nawet osoby publiczne nie są wolne od trudnych doświadczeń zdrowotnych.

MAZOWSZE: atak nożownika w szkole. Dwóch uczniów jest w stanie ciężkim

Komentarze