Chodakowska tłumaczy, dlaczego nie obchodzi Halloween. Zaskakujące reakcje fanów!

Ewa Chodakowska odmieniła życie wielu ludzi. Trenerka ma świadomość tego, jak wpływa na społeczeństwo, dlatego stara się zabierać głos w ważnych sprawach. Choć nie zawsze jej poglądy spotykają się z aprobatą społeczeństwa, to tym razem trudno było się z nią nie zgodzić. Obecnie internetem zawładnęły zdjęcia celebrytów w halloweenowych przebraniach. Mnóstwo polskich gwiazd również postanowiło wziąć udział w imprezach z tej okazji. Wśród nich zabrakło między innymi Ewy Chodakowskiej. W związku z tym opublikowała w swoich social mediach obszerne wyjaśnienie, dlaczego nie zdecydowała się na upiorne przebranie. Post szybko wywołał mnóstwo reakcji internautów, którzy w większości pochwalają postawę sławnej trenerki.

„(…) Wiele z Was pytało mnie, dlaczego nie obchodzę halloween? Dlaczego się nie przebieram.. dlaczego nie straszę makijażem” – zaczęła swój post Chodakowska, po czym dodała:

„Pewnie dlatego, ze zostałam wychowana, przeżywając ten czas inaczej. Zarówno dzisiejszy, jak i jutrzejszy dzień, spędzam w skupieniu i ciszy .. wspominając i modląc się za tych, którzy odeszli.”

Ewa dodała też, że nie szkoda jej tego jednego dnia, jeśli nadal pozostaje jej około trzystu innych, które może spędzić na imprezach. Na sam koniec zapewniła, że jej wpis nie ma na celu oceniania innych i wytykania im czegoś złego, lecz służy wyłącznie przedstawieniu swoich poglądów. Oprócz tego, jak sama wspomniała, była o to wielokrotnie pytana. 

Pod jej postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których użytkownicy zgadzają się z jej zdaniem. Wielu z nich pochwalało jej postawę, nawet ci, którzy wcześniej za nią nie przepadali tym razem przyznało jej rację. A co Wy sądzicie na te temat? Czy tradycje polskie i amerykańskie da się ze sobą pogodzić?

 

Komentarze