Ciało bohatera M jak miłość ZAKOPANE w lesie! Przerażający fakt wyszedł na jaw

milość

1460 odcinek serialu „M jak miłość” może przysporzyć ciarek na placach. Czy Olek zdoła ukryć przed wszystkimi to co zrobił?

Olek Chodakowski (Maurycy Popiel) wpakuje się w niezłe tarapaty. Zastrzeli on Artura w 1460 odcinku „M jak miłość”. W jaki sposób będzie chciał ukryć ciało?

 

Brat Marcina (Mikołaj Roznerski) postrzeli Artura w nogę (dokładnie w tętnicę udową) i będzie patrzył jak Skalski wykrwawia się na śmierć. Jako lekarz ortopeda doskonale będzie wiedział o tym,  że Artur umrze w ciągu kilku minut jeśli nikt mu nie ruszy z pomocą.

 

Olek ukryje zwłoki w bagażniku auta, a następnie wróci do domu, żeby ratować Izę, którą były mąż sterroryzuje i zamknie na klucz w jednym z pomieszczeń.

 

ZOBACZ TEŻ:TA scena z Rodzinki.pl oburzyła wielu! Widać na niej jak Kożuchowska…

 

Przerażony Olek wsiądzie za kierownicę samochodu z ciałem Artura zamkniętym w bagażniku i w środku lasu zacznie zakopywać zwłoki. W krzakach ktoś jednak będzie go bacznie obserwował. To Olewicz, sąsiad z innego domku nad jeziorem, zobaczy Olka wyciągającego trupa z auta. Za pomocą telefonu nagra jak Chodakowski wykopuje dół i wrzuca tam zwłoki.

Roztrzęsiony Olek nie przyzna się, że ma na sumieniu morderstwo. Skłamie, że po bójce z Arturem i zranieniu go w nogę, Skalski uciekł. Taką samą wersję przedstawi policji.

Serial można śledzić na TVP2 w poniedziałkowe oraz wtorkowe wieczory o godzinie 20.55.

 

Źródło:superexpress

Źródło zdjęcia:Instagram

 

Komentarze