Cichopek ZDRADZA szczegóły stosunku w serialu! Wszystkie sceny nie…

Katarzyna Cichopek to polska aktorka, od wielu lat związana z serialem „M jak miłość”, w którym wciela się w postać Kingi Zduńskiej. Ukończyła psychologię stosunków międzykulturowych na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Prywatnie związana jest z tancerzem Marcinem Hakielem. Para wstąpiła w związek małżeński w 2008 roku. Kasia i Marcin wspólnie wychowują potomstwo: synka Adasia i córkę Helenę.

Kilka dni temu Katarzyna Cichopek opowiedziała o kulisach scen łóżkowych, które mają miejsce na planie serialu „M jak miłość”. Przyznała, że jej prawdziwy mąż – Marcin Hakiel unika oglądania scen, w których Kasia całuje i przytula serialowego partnera. 

Marcin nie ogląda moich scen w łóżku z drugim Marcinem. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal – powiedziała Katarzyna Cichopek w rozmowie z dziennikarzami czasopisma „Viva”.

Cichopek do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie. Dodaje, że unika sytuacji, które mogłyby doprowadzić do konfliktów między nią a jej mężem Marcinem Hakielem.

Gwiazda „M jak miłość” do swojej pracy podchodzi profesjonalnie. Dla mnie to praca i mam do tego zdrowe podejście, ale nie chcę wywoływać konfliktów domowych – powiedziała pani Kasia.

Sprawę skomentował także mąż Kasi Cichopek, Marcin Hakiel. Jeden z dziennikarzy zapytał go co czuje, gdy widzi swoją żonę w objęciach serialowego Piotra (Marcina Mroczka). Hakiel nie ukrywa, że czasem jest to dla niego bardzo trudne.

Tak po ludzku to chyba każdy facet jest zazdrosny o swoją kobietę. Cieszę się, że „M jak miłość” jest serialem obyczajowym, a nie jakimś… ekstremalnym – powiedział Marcin Hakiel.

Źródło: Plotek

Zobacz też: Masz ją w kuchni! Naukowcy OSTRZEGAJĄ przed jej szkodliwością!

Zdjęcie: Youtube

 

Komentarze