Co dzieje się z Hubertem Urbańskim?! Gwiazdor zmienił się nie do poznania. Na jego głowie…

Hubertem

Co dzieje się z Hubertem Urbańskim? W ostatnim czasie bardzo często pada to pytanie, ponieważ celebryta przeszedł znaczną metamorfozę swojego wyglądu. Fani są zdumieni!

Hubert Urbański jest dziennikarzem, prezenterem telewizyjnym i radiowym oraz aktorem. Aktualnie sympatyczny prezenter prowadzi wszystkim znany teleturniej  pt: „Milionerzy”. Swoją pracę dziennikarską rozpoczynał w radiu Zet.

 

Na swoim koncie Hubert Urbański ma także kilka ról w serialach takich jak chociażby „Kasia i Tomek”, „Czas honoru” , „Ojciec Mateusz” czy „Pierwsza miłość”.

 

W 2006 r. znalazł się na 6 pozycji rankingu najbardziej popularnych gwiazd polskiego show-biznesu wg „Forbesa”.

 

 

Aktualnie znany niemal wszystkim Hubert Urbański (53l) zmienił się nie do poznania, a dowodem tego jest jego najnowsze zdjęcie na jednym z tabloidów. Dotąd charakterystyczna fryzura w kolorze szarym była dla aktora jego znakiem rozpoznawczym.

 

Teraz zobaczymy gwiazdora w zupełnie innym wydaniu. Z pewnością fani będą musieli przyzwyczaić się do nowego wyglądu Huberta. Nigdy w swojej karierze, Hubert Urbański nie był łysy.

„Plus był taki, że prawie nikt nie rozpoznał w nim gwiazdora” – komentuje tabloid.

 

Hubert Urbański w nowym wydaniu ukazał się na okładce „Super Expressu”. Z pewnością ta metamorfoza wywołała niemałą sensację. Przystojny prezenter zmienił sie nie do poznania, a na jego głowie nie ma już wlosów- jest calkowcie łysy. Czy taka metamorfoza mu służy? Oceńcie sami jak wam się podoba gwiazdor w nowym wydaniu!

 

ZOBACZ TEŻ:MARTYNIUK kłamcą? Koledzy z branży wyjawili prawdę!

 

 

 

Źródło:pomponik.pl

Źródło zdjęć:Instagram/superexpress

 

Komentarze