Co dzieje się z księciem Harry’m? Jego ciało dosłownie…

dzieje

Co dzieje się z księciem Harry’m? Najnowsze zdjęcia zaskakują. Fani są mocno zaniepokojeni.

Księżna Meghan Markle i książę Harry są małżeństwem od 19 maja 2018 roku. Prawie rok po ślubie, 6 maja 2019 roku, na świat przyszło pierwsze dziecko książęcej pary – Archie Harrison. Po narodzinach dziecka książę Harry i Meghan Markle zdecydowali się aby nie pokazywać syna poddanym. Wiele osób może to zdziwić, ale Harry i Meghan zdecydowali, że Archie nie będzie nosił tytułów szlacheckich. 8 stycznia 2020 roku Meghan Markle i książę Harry wydali na Instagramie oficjalne oświadczenie. Zdradzili w nim, że podjęli decyzję o odejściu z rodziny królewskiej.

 

Gdy książę Harry poślubił Księżną Meghan, jego życie zmieniło się o 180 stopni. Żona postanowiła zająć się niezdrowymi nawykami księcia i wprowadziła zasady dot. zdrowego stylu życia. Dzięki nim Harry zrzucił zbędne kilogramy i wyraźnie poprawił formę.

 

Pojawiły się nawet plotki, że Meghan zachęciła męża do przejścia na dietę wegetariańską. Harry przestał palić i odstawił używki, których przez lata sobie nie odmawiał. Meghan, która lubi gotować i zanim została księżną chętnie spędzała czas w kuchni, eksperymentując i tworząc nowe dania.  Zamiast brytyjskich śniadań książę zaczął podobno jeść awokado i pić zieloną herbatę.

 

ZOBACZ TAKŻE:  Po 25 latach FISKUS wprowadza niekorzystne zmiany! Mają wejść w życie w trakcie roku.

 

Po odejściu z rodziny królewskiej  para sama decyduje o tym, co chce jeść. Meghan z pewnościgotuje rodzinie, ale kiedy ma dużo pracy, rodzina decyduje się na gotowe jedzenie. Wczoraj paparazzi podpatrywali księcia, gdy wychodził z jednej z restauracji w Toronto. Harry dzierżył w dłoniach torby z jedzeniem. Zobaczcie sami:

 

 

Victoria, CANADA – *PREMIUM-EXCLUSIVE* – fot. Clint Brewer Photography / Flightrisk / Derek Shook / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

 

 

fot. instagram

Komentarze