Co stało się Ewie Farnej?! Widać ogromne zmiany w wyglądzie!

co stało, ewa farna

Co stało się Ewie Farnej?! Widać ogromne zmiany w wyglądzie! Najnowsze zdjęcia gwiazdy pokazują ją w zupełnie nowej odsłonie. W dzisiejszym artykule prezentujemy metamorfozę uzdolnionej wokalistki. 

 

 

 

Co stało się Ewie Farnej?! Widać ogromne zmiany w wyglądzie!

 

 

 

Ewa Farna w czerwcu zeszłego roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Po ciąży artystka zmagała się z dodatkowymi kilogramami, co nie umknęło uwadze fotoreporterów. Niedawno celebrytka wrzuciła do mediów społecznościowych zdjęcie z premiery książki „Polske Slezsko”. Ewa miała ważny powód, aby zjawić się na premierze, ponieważ autorem publikacji jest jej agent. Artystka współpracuje z nim od dłuższego czasu.

 

 

Wczoraj byłam na premierze książki Polske Slezsko, która zaprasza Czechow do odkrycia pięknych i wartych odwiedzenia miejsc w tej części Polski. Polacy już wiedza, jak zajebiste są Czechy. Trzeba tez Czechom pokazać, że Polska tez jest piękna i niech zapomną o stereotypach. Na premierze przyszli po autograf ci oto przystojniacy- jeden Czech, drugi Polak. Żyją w Pradze i podobno połączyła ich moja muzyka.Jestem wzruszona, dziękuję – wyznała w swoim Instagramowym wpisie wokalistka. 

 

 

 

 

 

Wszyscy, którzy na bieżąco śledzą karierę Ewy z pewnością zauważyli sporą zmianę w jej wyglądzie. Wygląda na to, że autorka piosenki „Cicho” wróciła do formy. Najnowsza fotografia przedstawia wokalistkę w szczuplejszej odsłonie. I choć Ewa Farna nigdy nie pozwoliła, aby waga była najważniejszym tematem w jej życiu, wygląda teraz na bardzo szczęśliwą!

 

A wam jak podoba się obecny wygląd artystki? Do niedawna wyglądała tak:

 

 

 

Zobacz również: Stifler z WARSAW SHORE rozebrał się na ściance i pokazał MIEJSCE INTYMNE!

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Youtube, Instagram

Komentarze