Co za SZALENIEC! Wiózł swoje malutkie dzieci na pewną ŚMIERĆ!

To się w głowie nie mieści! Wsadził swoje małe dzieci do auta, skazując je na śmierć! Takie zachowanie zasługuje na największe potępienie!

Wszystko działo się w  gminie Wolbrom. Kierowca renaulta stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zaczął dachować i zatrzymał się na podwórku jednej z posesji. Mężczyzna wiózł w aucie swoje trzy córki, w wieku od sześciu do dziewięciu lat!

Zobacz także: Te ŁYŻKI są szkodliwe dla zdrowia! Sprawdź, czy je masz!

Okazało się, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie! Policjanci zabrali mu prawo jazdy. O zdarzeniu powiadomią również Sąd Rodzinny, aby zbadał sytuację opiekuńczo-wychowawczą w tej rodzinie.

Fot. Pixabay

– 37-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila w organizmie i wiózł trzy córki. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Teraz mężczyzna stanie przed sądem – relacjonuje Policja.

Mężczyzna  był szaleńcem, wsiadając za kierownicę po alkoholu! Naraził na ogromne niebezpieczeństwo swoje malutkie dzieci!

Teraz poniesie surowe konsekwencje swojego zachowania. Usłyszał zarzuty prowadzenia auta w stanie nietrzeźwości, narażenia dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia, a także spowodowania kolizji drogowej.

Zobacz także: Karolina Gilon w zmysłowej pozie promuje ekologię! Fani zwrócili uwagę na pewien szczegół!

Grozi mu do pięciu lat za kratami!

  • Fot. Pixabay
  • Źródło: Policja

Komentarze