Córka Przybylskiej opublikowała zdjęcie! Jeden z fanów zapytał wprost! Przesadził?

Bieniuk

Córka zmarłej Anny Przybylskiej opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie nawiązujące do Walentynek. Jeden z fanów zapytał wprost.

Oliwia Bieniuk jest córką Anny Przybylskiej oraz piłkarza Jarosława Bieniuka.

 

Nastolatka wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, ma już na swoim koncie udział w kampanii reklamowej, wystąpiła też w amatorskim filmie.

 

Zainteresowanie rośnie, ponieważ Oliwia jest bardzo podobna do swojej mamy, a jakże uwielbianej i cenionej przez widzów aktorki jaką była Anna Przybylska. Stąd medialna ciekawość młodą Bieniuk. Czy dziewczyna także pójdzie w ślady mamy i zostanie aktorką. Zapewne te spekulacje zostaną rozwiane za kilka lat.

 

Póki co w 2016 roku Oliwia została twarzą znanej sieciówki. W roli modelki Reserved wypadła świetnie, jednak obecnie 17-latka musi się skoncentrować na nauce.

 

Tymczasem na swoim Instagramie nastolatka postanowiła zapowiedzieć święto zakochanych, a więc Walentynki. Z tej okazji nastolatka wstawiła specjalny, walentynkowy post, w którym pozuje na molo. Jest ubrana w różową kurtkę, bladożółty sweterek oraz spódniczkę w czarno-białą pepitkę. Młoda Bieniuk zachęca do zakupu torebek, a przy okazji chwali się własną, w delikatnym pudrowym kolorze.

 

To jednak jej uroczy uśmiech przykuwa największą uwagę na pierwszy plan. Pod zdjęciem niemal natychmiast posypały się pozytywne komentarze, a jeden z fanów zapytał wprost: „będziesz moją walentynką”?

 

A wam jak podoba się walentynkowe wydanie Oliwki Bieniuk?

 

https://www.instagram.com/p/B8gns_qABUb/

 

 

ZOBACZ TEŻ:Zrób hamburgery według Magdy Gessler! Już nigdy nie zjesz innych!

 

 

Źródło:plotek.pl

Źródło zdjęć:Instagram

Komentarze