Czy Alicja Bachleda-Curuś ROZBIŁA ZWIĄZEK Mikołaja Roznerskiego?!

Mikołaj Roznerski w grudniu ubiegłego roku rozstał się z Adrianą Kalską. Teraz na jaw wychodzą informacje, że za rozstaniem stoi kobieta. Czy Roznerski zauroczył się Alicją Bachledą-Curuś?

Koniec miłości

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w ubiegłym roku zakończyli kilkuletni związek. Para wydawała się być bardzo zakochana w sobie. Fani im kibicowali i życzyli jak najlepiej. Mówiło się nawet o ślubie Kalskiej i Roznerskiego. Niestety w połowie grudnia okazało się, że aktorzy nie są już razem. Adriana Kalska wydała oświadczenie:

Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas na scenie i na ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności.

Dlaczego się rozstali?

Wiele osób zastanawia się co było przyczyną Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Do zerwania doszło dosłownie z dnia na dzień. Tygodnik Na żywo dotarł do zaskakujących informacji. Okazuje się, że przyczyną rozstania może być inna kobieta. Chodzi mianowicie o Alicję Bachledę-Curuś. Aktorka jest przyjaciółką Roznerskiego, jego powierniczką, a do tego piękną i ciekawą kobietą. A to niebezpieczne połączenie. Informator tygodnika Na żywo ujawnia:

Mikołaj nigdy nie ukrywał, że taka mieszanka bardzo go fascynuje.

Piękna Alicja

Alicja Bachleda-Curuś i Mikołaj Roznerski razem pracowali na planie filmu „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Dzięki temu zbliżyli się do siebie. Alicja Bachleda-Curuś ma jednak narzeczonego i raczej nie wywróci swojego życia do góry nogami dla Mikołaja Roznerskiego. Alicja jest przyjaciółką, którą Mikołaj bardzo ceni i szanuje.

Źródło: Na żywo

Zdjęcie: Facebook/ Alicja Bachleda- Curuś

 

Komentarze