Czy Anna i Stanisław z „Top Model” są PARĄ?!

Trwająca obecnie edycja „Top Model” bije rekordy popularności. Praktycznie każdy uczestnik ma w sobie coś, co przyciąga uwagę widzów i jurorów.

Zawodnicy już od dłuższego czasu mieszkają razem w Domu Modelek, zatem zrozumiałe jest, że ich relacje stają się dość specyficzne. Podczas, gdy niektórzy się kłócą i rywalizują, inni starają się do siebie zbliżyć… Widzowie podejrzewają, że na ich oczach dwójka uczestników ewidentnie ma się ku sobie. Nie dość, że okazują sobie sporo czułości na ekranie, to również w social mediach nie brakuje ich wspólnych zdjęć ze znaczącymi podpisami. Ponadto żadne z nich nie zaprzecza, jakoby coś ich łączyło. 

Chodzi o Anię Jaroszewską i Stanisława Obolewicza. Nietrudno było dostrzec, że ta dwójka od samego początku znalazła wspólny język. Dało się też zauważyć, jak w miarę upływu czasu stawali się nierozłączni. A gdy fani już zaczynają szemrać o rzekomym romansie pary, sam Stanisław podsyca te spekulacje.

Stało się tak za sprawą pięknego zdjęcia z Anną, które pojawiło się na jego Instagramie. Pod spodem widniał podpis „Moja ruda bestia” z serduszkiem na końcu. Podczas ostatniego odcinka zawodnicy mieli pracować w parach. Nie zdziwi Was zatem to, że Ania była w parze ze Stanisławem. 

Jak widać początkujący model nie ma zamiaru ukrywać swoich uczuć do koleżanki z programu. Gdy jeden z followersów dodał komentarz o treści „Była chemia”, to Stanisław Obolewicz odpisał mu „Jest cały czas”. Ania równie chętnie wstawia zdjęcia z bliskim przyjacielem na swój profil. 

 

 

Komentarze