Czy Roksana Węgiel ZAWALI szkołę przez występy? „Jest trudno, nie ukrywam…”

W ostatnim czasie wiele osób zastanawia się nad tym, czy sława nie zaczyna jej przerastać. Roksana Węgiel pojawiła się na castingu do programu „The Voice Kids” i od tej pory robi furorę w polskim show-biznesie.

Zwyciężczyni Eurowizji Junior regularnie pojawia się na pierwszych stronach tabloidów. Media chętnie piszą o jej nowych, odważnych stylizacjach, koncertach, szczegółach z jej życia. Dlatego teraz, gdy od dwóch miesięcy trwa rok szkolny, dziennikarze są ciekawi, jak jej idzie. Roksana wyznała prawdę o swoich postępach w nauce. Okazuje się, że trudno jest skoordynować sławę i obowiązki szkolne. Ponadto wokalistka wypowiedziała się na temat alternatywnych metod nauczania, które pozwolą jej kontynuować karierę. 

Na chwilę obecną zdaje się, że Roksana Węgiel dobrze radzi sobie z rosnącą popularnością. Chętnie udziela wywiadów, koncertuje… Oprócz tego ma jeszcze życie rodzinne, niedługo zostanie starszą siostrą. Tym razem dziennikarze postanowili zapytać ją o szkołę. Z pewnością mnóstwo fanów chciałoby wiedzieć, jak ich idolka radzi sobie z nauką. 

Okazuje się jednak, że młodej piosenkarce uczęszczanie do szkoły nie idzie już tak lekko, jak występowanie przed ogromną publicznością. Jej problemy wynikają głównie z tego, że opuszcza sporo zajęć. 

Jest ciężko nie ukrywam, dużo zaległości się tworzy cały czas, ale daję radę. Będę miała indywidualny tok nauczania od drugiego półrocza. Będę przychodziła do szkoły. Nauczycielka będzie tylko mi tłumaczyć materiał na którym mnie nie było, żebym mogła go zaliczyć” – wyznała Roksana. 

Choć wiele osób uważa, że dziewczyna marnuje sobie życie zaniedbując naukę to naszym zdaniem należy jej się szacunek. Po pierwsze, nie zaniedbuje swoich fanów, a po drugie stara się mimo wszystko znaleźć wyjście ze swojej skomplikowanej sytuacji. Nauczanie indywidualne może być dla niej świetną okazją. 

Komentarze