Czy SZYMON HOŁOWNIA może liczyć na głosy gwiazd w nadchodzących WYBORACH PREZYDENCKICH?

Czy Szymon Hołownia ma szansę wygrać wybory prezydenckie w 2020 ? Najnowszy sondaż nie pozostawia złudzeń. Jednak ciekawsze jest czy zagłosują na niego gwiazdy? Pytała o to  reporterka Jastrząbpost.pl. Opinie są  podzielone.

Szymon Hołownia podjął kontrowersyjną decyzję dla swojej dalszej kariery. Dziennikarz postanowił pożegnać się z widzami TVN-u, opuścił program Mam talent i postanowił kandydować na prezydenta Polski.

Jak Hołownia wypada w najnowszych sondażach? Ponoć Bardzo dobrze. Według najnowszych badań, były prezenter TVN-u może liczyć na poparcie 16% Polaków, czyli znacznie większe, niż przed kilkoma tygodniami. Wcześniej swój głos chciało na niego oddać niecałe 10%. 

Gwiazdy komentują, czy zagłosują na kolegę z branży…

Dziennikarka portalu Jastrząbpost.pl zapytała Mirosława Zbrojewicza i Qczaja czy zagłosują na Szymona Hołownię w nadchodzących wyborach prezydenckich. Odpowiedzi były różne.

Na mój na razie jeszcze nie. Dla mnie on się objawił dopiero niedawno jako kandydat na prezydenta. Teraz strasznie dużo pracuję, więc nie śledzę różnych rzeczy i nie wiem, jaki Szymon Hołownia ma program. Ale jeżeli mówię, że na razie jeszcze nie, to ze zwróceniem uwagi na słowo na razie. Nie wiem jak będzie. Mam swojego kandydata, ale to jest kwestia nie osoby, do której ja się przywiązałem, tylko raczej programu i tego, co chcieliby zmienić. Myślę, że jeżeli Szymon Hołownia będzie chciał wywrócić istniejący teraz porządek, to wtedy mu przyklasnę i będę się zastanawiał, może tak – wyjawił Mirosław Zbrojewicz.

Jednak Qczaj wierzy w swojego kolegę:

Muszę powiedzieć, że póki co nie znam innych kandydatów, ale szanuję Szymona za wiele rzeczy. Szanuję go za to, że uruchomił zbiórkę pieniędzy na telefon zaufania dla młodzieży, który niestety został zamknięty. Więc jeżeli taki człowiek robi takie rzeczy, to jak najbardziej mój głos i moje serce ma.

Co wy sądzicie na ten temat?

Komentarze