Dagmara Kaźmierska potwornie CIERPI! Co się dzieje z celebrytką?

Dagmara Kaźmierska dwa lata temu uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Mimo rehabilitacji, celebrytka wciąż skarży się na uciążliwy ból. Cierpienie nie pozwala jej normalnie funkcjonować. Co dolega celebrytce?

Nauka chodzenia

Królowa Życia uległą wypadkowi samochodowemu w wyniku, którego doznała licznych obrażeń i złamała nogi. Przez długi czas dochodziła do siebie, a walkę o zdrowie i powrót do sprawności relacjonowała w swoich mediach społecznościowych. Celebrytka długi czas spędziła w szpitalu, w którym od podstaw musiała się uczy chodzić. W powrocie do zdrowia kibicowali jej fani, którzy Dagmarę pokochali za poczucie humoru i dystans do siebie.

Facebook/Dagmara Kaźmierska

Potworny ból

Mimo upływu czas celebrytka wciąż bardzo cierpi. W rozmowie w programie Dzień Dobry TVN opowiadała o bólu, który codziennie jej towarzyszy. Kaźmierska mówiła:

Ból jest niesamowity, bo po godzinie nawet na płaskich butach dostaję zawirowań. Muszę mieć gąbkę i płaską podeszwę, na zwykłych  klapach chodzę pół godziny, bo czuję się jakby ktoś mi młotem uderzał. Mało tego, cały czas mam w głowie, że muszę kiedyś moje szpilki założyć. Czy je ubiorę?

Wiadomo, że celebrytka będzie musiała poddać się operacji. O swoich obrażeniach Dagmara Kaźmierska, mówiła:

Nie mam chrząstek stawowych, nie mam pięty, bo była zmiażdżona. Mam sztuczne wiązadła, implanty. Ruch jest zachowany jeżeli chodzi o staw skokowy. Prawa noga jest natomiast do operacji, bo jest krzywa , maskuję to butami.

Kompleksy Dagmary

Dagmara Kaźmierska przyznała, że do tej pory jej nogi były dla niej źródłem kompleksów. Nie uważała ich za swój atut. Teraz to jednak się zmieniło:

Płakałam na swoje tłuste nogi, a teraz wszystko bym dała, żeby były zdrowe. One są inne i ciągle bolą, muszę je maskować.

Życzymy powrotu do zdrowia!

Facebook/Dagmara Kaźmierska

Źródło: Jastrząb Post

Zdjęcia: Facebook/ Dagmara Kaźmierska

Komentarze