Dagmara z „Królowych życia” wyprowadzi się do Egiptu?! Planuje OTWORZYĆ…

Dagmara Kaźmierska nie chce już mieszkać w Polsce. Planuje egzotyczną przeprowadzkę. Celebrytka chciałaby zamieszkać w Egipcie i tam otworzyć zupełnie nowy biznes.

Popularność Dagmary

Celebrytka popularność zyskała dzięki programowi telewizyjnemu Królowe Życia, który jest emitowany na antenie stacji TTV. Dagmara Kaźmierska już od dziesięciu sezonów pokazuje swoje barwne i zwariowane życie. Widzowie mogą śledzić jej relacje z synem Conanem, kolegą Jackiem czy przyjaciółką Edzią. Celebrytka chętnie dzieli się też swoimi problemami, takimi jak kłopoty ze zdrowiem. Jednak z właściwie każdej sytuacji Kaźmierska wychodzi obronną ręką.

Egzotyczne plany

Dagmara Kaźmierska w programie Dzień Dobry TVN ujawniła swoje plany na przyszłość. Celebrytka powiedziała, że chciałaby zmienić miejsce zamieszkania. Teraz chce mieszkać w ukochanym Egipcie. Jednak Polski nie porzuci z dnia na dzień. Pracuje nad rozkręceniem nowego biznesu w Egipcie i dopiero wtedy zmieni miejsce zamieszkania.

Facebook/Dagmara Kaźmierska

Egipskie korzenie

Kaźmierska ujawniła, że jej przodkowie ze strony ojca pochodzą z Egiptu. Celebrytka poważnie myśli o powrocie do kraju swoich przodków. Dagmara zainwestowała już w łódź, którą będzie przeznaczona dla turystów. Celebrytka powiedziała:

Kupiłam już łódź, przepiękną, podróżną, dla ludzi. Nie umiem tak, żeby gdzieś być i żeby hajs nie leciał. Trzeba zawsze coś kombinować. Tutaj pomocna jest moja popularność, nie ukrywam.

Kaźmierska w przyszłości planuje organizować rejsu. Łódź zostanie ochrzczona „Queen of Life”. Celebrytka przekonuje, że sama nie raz korzystała z takich rejsów, ponieważ wody w Egipcie są po prostu bajeczne.

Luksusowe lokum

Celebrytka zakupiła już w Egipcie luksusowe lokum. Najpierw zdecydowała się na ekskluzywny penthouse o powierzchni 300 m kw. Jednak to okazało się zbyt małe jak na potrzeby Dagmary. Ostatecznie zdecydowała się na dużo bardziej okazały dom. Kaźmierska powidziała:

Jak już ktoś przyjedzie do mnie to niech siedzi miesiąc, dwa. Ten dom to pałac.

Można pozazdrościć ?

Facebook/Dagmara Kaźmierska

Źródło: pudelek

Zdjęcia: Facebook/Dagmara Kaźmierska

 

Komentarze