Debata TVN. Udany występ Krzysztofa Bosaka. Pochwalił go nawet… Marcin Gortat!

Krzysztof Bosak reprezentował Konfederację „Wolność i Niepodległość” podczas wtorkowej debaty wyborczej w TVN24. Polityk zebrał wiele pozytywnych rekomendacji.

W debacie wzięli udział przedstawiciele wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych. Oprócz Bosaka wystąpili także Marcin Horała (Prawo i Sprawiedliwość), Izabela Leszczyna (Koalicja Obywatelska), Władysław Kosiniak-Kamysz (Polskie Stronnictwo Ludowe) oraz Adrian Zandberg (Lewica).

Tematyka debaty dotyczyła ochrony zdrowia, polityki socjalnej i gospodarki, ekologii i klimatu oraz praworządności. Z każdej dziedziny prowadzący zadali po dwa pytania – te same dla każdego z kandydatów.

Reprezentujący Konfederację Krzysztof Bosak zebrał wiele pozytywnych rekomendacji od internautów i nie tylko. Pochwalił go nawet… gwiazdor NBA!

Na oficjalnym facebookowym profilu Krzysztofa Bosaka znaleźć możemy mnóstwo pochlebnych komentarzy. Użytkownicy serwisu docenili reprezentanta Konfederacji za konkretne i merytoryczne wystąpienie, a także za spokój, dystans i opanowanie.

Występ Bosaka w TVN krótko, ale konkretnie skomentował Marcin Gortat. Słynny polski koszykarz, który na co dzień występuje w NBA, dodał na Twiterze post podsumowujący wystąpienie byłego prezesa Młodzieży Wszechpolskiej. – „Wow… panie Krzysztofie Bosak” – czytamy na profilu sportowca.

Kandydata Konfederacji chwalił też dziennikarz Łukasz Warzecha. Jego zdaniem przedstawiciel wolnorynkowej formacji wygrał debatę. – Najlepiej wypadł Krzysztof Bosak z #Konfederacja. Pokazał się jako ten, który odstaje od pozostałych, miał merytoryczne wypowiedzi. Podkreślał, że Konfederacja nie jest z układu okrągłostołowego”.

Wybory parlamentarne już w najbliższą niedzielę, 13 października.

Komentarze