Dereszowska SZCZERZE o emeryturze! Powiedziała, że…

Anna Dereszowska to polska aktorka teatralno-musicalowa, filmowa i telewizyjna oraz piosenkarka. Jest absolwentką III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Katowicach oraz Akademii Teatralnej w Warszawie.

Mimo, że pani Ania ma dopiero 38 lat to już myśli o swojej emeryturze! Nie chodzi nam o to, że aktorka postanowiła zakończyć karierę, a o fakt, że jakiś czas temu wypowiedziała się na temat finansów osób, które przeszły już w stan spoczynku zawodowego. Gwiazda zachęca swoich fanów, by tak jak ona zaczęli oszczędzać i odkładać pieniądze na tzw. jesień życia!

Jako pragmatyczna Ślązaczka od zawsze myślę „na zaś” i inwestuję to, co uda mi się odłożyć. Niemniej dopiero niedawno zaczęłam się poważnie zastanawiać nad swoją przyszłą emeryturą. Ile uda mi się na nią zaoszczędzić, aby godnie żyć. Czas leci nieubłaganie, a tu każdy rok się liczy – powiedziała podczas rozmowy z dziennikarzami Faktu Anna Dereszowska.

Gwiazdy mają pełną stabilność finansową, gdy korzystają z uroków swojej sławy. Zwykle występują w reklamach, kampaniach, grają w filmach, czy na deskach teatrów, promują marki, są zapraszani na różnego rodzaju eventy, koncertują. Większość polskich celebrytów prowadzi swoją działalność gospodarczą i opłaca najniższe składki ZUS-owskie. Co ciekawe, zdarza się również, że nie zawsze wypracowują najniższą kwotę emerytury. Anna Dereszowska zachęca Polaków, by pomyśleli o przyszłości i już teraz zaczęli odkładać choćby małe sumy pieniędzy.

Tak naprawdę nie jest ważne, w jaki sposób każdy z nas będzie oszczędzał, czy w IKZE, czy PPK, czy na koncie oszczędnościowym, czy jeszcze w inny sposób, ważne, żeby już dziś pomyśleć o przyszłości – zaznaczyła pani Ania Dereszowska.

Źródło: Fakt

Zobacz też: MAGDA GESSLER W GWATEMALSKIEJ DŻUNGLI: „nie opuszczę moich Docle&Gabbana nawet w dżungli”!

Zdjęcie: Wikipedia

 

Komentarze