Doda i Sablewska – WIELKI POWRÓT?!

Trzeba przyznać, że Maja Sablewska i Dorota Rabczewska jeszcze kilkanaście lat temu wydawały się być duetem idealnym. 

Jeszcze zanim Sablewska stała się znaną stylistką, pracowała jako manager gwiazd, między innymi Edyty Górniak, Natalii Kukulskiej czy Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Jednak w 2009 roku jej współpraca z Dodą zakończyła się w dość niemiłych okolicznościach. Nie jest wielką tajemnicą, że znana wokalistka bywa dość kapryśna i bardzo wymagająca. Dlatego też nie omieszkała wspomnieć, że rozstaje się z Mają ze względu na jej domniemane malwersacje oraz nielojalność. Mimo to była współpracownica Dody poradziła sobie w show-biznesie i wkrótce po tym zadebiutowała na antenie TVN Style. Od tej pory pomaga innym przejść niesamowite metamorfozy i odnaleźć swoje nowe, lepsze „ja”. 

Wiadomo, że zwaśnione celebrytki pogodziły się niedługo po konflikcie. Wtedy opinia publiczna czekała na wiadomość o powrocie słynnego duetu, lecz na razie nic nie wiadomo w tej kwestii. Dlatego podczas Q&A zorganizowanego przez Maję na jej Instagramie szybko pojawiło się pytanie o dalszą pracę z Dodą. Ku uciesze fanów Maja nie owijała w bawełnę i wprost powiedziała, co jest na rzeczy. 

„Wiem, że różnie się mówi, ale z Dodą mi się bardzo dobrze pracowało, ale do pracy, jako manager muzyczny wracać nie chcę” – skomentowała. 

Nic dziwnego, skoro Sablewska odnosi ogromny sukces w swojej obecnej pracy, a na dodatek sama ma managera.

Komentarze