DODA ma poważne PROBLEMY. Słyszy przeraźliwe piski w uszach! Czyżby to był KONIEC jej kariery?

Ostatnie dni 2019 roku nie są najlepszymi w życiu Dody. Wokalistka ma problem z uszami. Czyżby groziła jej utrata słuchu?

Przed weekendem artystka nagrała dla fanów bardzo smutną relację. Doda poinformowała, że w jednym uchu słyszy niewyobrażalnie irytujący pisk. Poprosiła więc internautów. Niestety i one nie pomogły. Na nic zdały się także sterydy i wizyty u kilku specjalistów. W niedzielę wieczorem uporczywy problem pojawił się również w drugim uchu. 

Od ponad dwóch dni Dorota zmaga się z przeraźliwym piskiem w uchu. Artystka myślała, że jest to związane z aparatem na zębach, który prawdopodobnie mógł naciskać na nerw. Postanowiła go zdjąć, lecz to nie pomogło. Wybrała się więc do specjalisty, przyjmowała sterydy i to również nie pomogło. Co gorsza, pisk pojawił się w drugim uchu. 

Jutro mam kolejne badania słuchu i ucha wewnętrznego. Najważniejsze jest to, żeby zadziałać w ciągu 24 godz., gdyby to była głuchota. Dostałam lek sterydowy. Zaraz oszaleję. Zaczęło mi piszczeć w obu uszach. I to coraz głośniej! Nie bagatelizujcie takich rzeczy, od razu idźcie do lekarza – zdradziła na InstaStories.

W przyszły poniedziałek artystka planuje kolejną wizytę u specjalisty. Na ten moment żyje w strachu. Wokalistka boi się, że być może traci słuch, który w jej przypadku może być już mocno osłabiony. W końcu Doda od lat pracuje z dousznymi odsłuchami, które źle wpływają na aparat słuchu.

Komentarze