Dorota Szelągowska pokazała się bez makijażu! Fani uważają, że jej uroda jest perfekcyjna

Dorota Szelągowska, znana prezenterka, obecnie bierze udział w produkcji „Masterchefa” dla nastolatków, gdzie jej wygląd przed kamerami podlega profesjonalnej oprawie ze strony specjalistycznego zespołu. Ostatnio postanowiła jednak podzielić się z fanami swoim wizerunkiem zza kulis, ukazując się całkowicie naturalną, bez makijażu.

W dobie mediów społecznościowych, gdzie gwiazdy często prezentują się perfekcyjnie, Szelągowska postanowiła złamać ten schemat, prezentując się w swojej autentycznej odsłonie. Na Instagramie opublikowała nagranie, na którym makijażyści przygotowywali ją do pracy na planie „Masterchefa”. To bezpośrednie spojrzenie na celebrytkę przed nałożeniem makijażu zaskoczyło wielu obserwatorów.

Celebrytka przyznała, że ceni swoje piękno, nawet w naturalnej wersji, z humorem podchodząc do kwestii wyglądu. W komentarzach pod nagraniem fani wyrazili podziw, doceniając jej urodę zarówno w wersji bez makijażu, jak i podczas profesjonalnej stylizacji.

Dorota Szelągowska odpowiedziała również na jedno z komentarzy, gdzie jedna z obserwatorek wyraziła podziw dla jej naturalnej urody. Celebrytka podkreśliła, że im starsza się staje, tym bardziej akceptuje swoje ciało. Zaznaczyła też, że choć obiektywnie może wyglądać lepiej niż dziesięć lat i dziesięć kilogramów temu, to emocje i postrzeganie swojego wyglądu zmieniają się wraz z wiekiem.

W ten sposób Dorota Szelągowska pokazała, że akceptacja siebie jest dla niej ważniejsza niż idealizowanie wizerunku, co zyskało pozytywne odzewu wśród jej fanów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Źródło: media

Anna Wendzikowska miała wypadek na stoku. Internauci ją skrytykowali

Komentarze