DRAMAT bohaterki M jak miłość! Chodzi o serce

miłość

„M jak miłość” wciąż cieszy się zainteresowaniem i oglądalnością wśród wiernych fanów serialu i tych przybywających. W ostatim czasie w serialu nie brakuje scen, w których bohaterowie znajdują się w sytuacjach zagrażających im zdrowiu oraz życiu.

W takim niebezpieczeństwie znajdzie się jedna z uwielbianych przez widzów bohaterek. Jej kiepski stan psychiczny doprowadzi do problemów z sercem.

 

Chodzi o serialową Izę (Adriana Kalska) czyli byłą żonę zmarłego Skalskiego. Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski) od dawna prześladował swoją byłą żonę, nie mogąc pogodzić się z rozstaniem. W końcu jego postać w serialu została uśmiercona.

Iza jednak nie wie nic o jego śmierci i wciąż obawia się o własne bezpieczeństwo.

 

Przez życie w ciągłym strachu bohaterka serialu poczuje, że z jej organizmem zaczyna dziać się coś niepokojącego. Odczuwa przyspieszone bicie serca, bezsenność i zawroty głowy. W związku z tym postanowi wybrać się do lekarza, którym jest Olek.

Niestety młody specjalista sam jest w nienajlepszej formie psychicznej, a jego podejście do stosowania leków oraz alkoholu jest przerażające.

 

ZOBACZ TEŻ:Joanna Krupa URODZIŁA i dodała TAKIE zdjęcie! Widać na nim…

 

Olek nie raz już popijał tabletki winem. Młody lekarz postanowi wspomóc przerażoną pacjentkę,  ale zrobi to na jedyny, lubiany najwyraźniej przez siebie sposób – zapisując jej dużą ilość bardzo silnych leków. Ta dawka może sprawić, że jej serce zawiedzie. Sytuacja będzie wyglądać bardzo poważnie.

Czy Olek z biegiem czasu sam przyzna się, że popełnił zbrodnię wobec byłego męża Izy? Z pewnością wcześniej czy później prawda wyjdzie na jaw.

 

 

 

Źródło:pikio

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze