Dramat kobiety, która chciała wyglądać jak Angelina Jolie! Trafiła do więzienia za (…)!

Sahar Tabar z Iranu znana jako najbardziej nieudany sobowtór Angeliny Jolie lub „Zombie-Angelina” wpadła w niemałe kłopoty. 22-latka trafiła do więzienia za złamanie kodeksu karnego i prawa jakie obowiązuje w Iranie. Młoda kobieta została oskarżona min. o bluźnierstwo i podżeganie do przemocy!

Gwiazda Instagrama nie ma ostatnio dobrej passy i los jej nie oszczędza. Iranka została ostatnio zatrzymana przez policję i aresztowana. 22-latkę pogrążyły zeznania ludzi, którzy złożyli na nią wiele skarg. Na sumieniu Sahar ciążą min. nielegalne nabywanie nieruchomości, namawianie innych do przemocy i zmuszanie młodych ludzi do korupcji. Kobieta została osadzona w więzieniu, władze w kraju dążą również do usunięcia jej profilu na Istagramie. 

 

 

 

W przypadku 22-letniej Sahar Tabar, sława okazała się zgubna, ponieważ zachowanie dziewczyny i jej działalność w internecie została wzięta pod lupę przez irańską policję. Influencerka zyskała sławę i stała się rozpoznawalna na całym świecie w minionym roku. Uwagę mediów i tysięcy ludzi wzbudziła jej nieudana „metamorfoza” w Angelinę Jolie. Na dziewczynę spadła fala hejtu. Dopiero później okazało się, że jej przerażający wygląd to nie efekt pracy chirurga plastycznego, a programu komputerowego do zniekształcania twarzy i specjalna charakteryzacja. Póki co nie wiadomo jaki wyrok usłyszy 22-latka.

 

ZOBACZ TAKŻE:Julia Wieniawa pokazała twarz córki Weroniki Rosati. Czy Weronika jej wybaczyła?

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

 

Komentarze