DRAMAT podczas porodu! W M jak miłość dojdzie do…

dramat

DRAMAT podczas porodu! W „M jak miłość” dojdzie do przerażających scen. Zobacz, co dokładnie wydarzy się w kolejnym odcinku serialu.

 

„M jak miłość” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, który cieszy się sporą oglądalnością wśród telewidzów. Opowiada on historię wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Pierwszy odcinek został wyemitowany 4 listopada 2000 roku. 

 

Co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu „M jak miłość”?

Na ekrany telewizorów powróci serialowa Katia (Joanna Jarmołowicz). Fani „M jak miłość” będą mieli okazję zobaczyć narodziny córki bohaterki. Niestety, wbrew woli Gruzinki, Łukasza (Jakub Józefowicz) zabraknie przy porodzie. Do sprawy przyczyni się bandyta Igor (Ali Bahrudinov). Widzowie serialu będą świadkami przerażających wydarzeń.

 

 

 

 

Sprawdź: Rutkowski podjął ważną decyzję. Chodzi o ślub

 

Jakiś czas temu w serialu został poruszony wątek ciężarnej Katii, która uciekła od Łukasza. Ojciec dziewczyny, Otar (David Gamtsemlidze) uszanował decyzję córki i pomógł jej się ukryć przed światem. Nie spodziewał się, że podróż do ojczystego kraju zakończy się zaręczynami z niebezpiecznym mężczyzną – Igorem. 

 

W poprzednich odcinkach niedoszły zięć pojawił sie w lokalu Otara, by prosić o rękę jego córki. Doszło wówczas do ostrej bójki. Gruzin pod groźbą śmierci zaręczył, że zrobi wszystko, by Wojciechowski nie zbliżał się do Katii i dziecka. 

 

 

 

 

Katia w dniu porodu poprosi Igora o kontakt z Wojciechowskim:

– Muszę zadzwonić do Łukasza.

– Ja tu jestem, po co ci Łukasz? Nie obchodzisz go ani ty, ani dziecko! – okłamie dziewczynę bandzior.

– Albo wrócisz po mój telefon, albo urodzę tu, na korytarzu! – zagrozi Katia w 1500 odcinku „M jak miłość”. 

 

 

 

 

Finalnie Łukasz nie będzie obecny przy narodzinach córki. Gdy Katia dowie się prawdy o tym, że Gruzin nie poinformował Łukasz o porodzie, wpadnie w prawdziwy szał. 

 

Jeśli będziesz robił Łukaszowi jakieś kłopoty, to koniec. Nie wyjadę z tobą do Gruzji. O ślubie też możesz zapomnieć! – powie w rozmowie z Igorem Katia. 

Bandyta zrobi wszystko, by pozbyć się Łukasza.
A wy śledzicie losy bohaterów serialu „M jak miłość”? Który bohater jest waszym ulubionym?
Zdjęcie: Youtube

Komentarze