Dramat uczestniczki „Top Model”! Jej młodsza siostra walczy z nowotworem…

Nikola Furman to piękna blondynka, której urodę dostrzegli jurorzy „Top Model”. Dziewczyna zakwalifikowała się do programu.

Dzielnie znosiła rywalizację i wszelkie trudności związane z rywalizacją o tytuł najlepszej modelki lub najlepszego modela. Dlatego wszyscy byli w ogromnym szoku, gdy dziewczyna ogłosiła, że rezygnuje. Niektórzy spekulowali nawet, że Nikola jest w ciąży. Jednak początkująca modelka cierpliwie dementowała te informacje. W końcu wyznała, że chodzi o sprawy rodzinne – jej trzyletnia siostrzyczka zachorowała na nowotwór złośliwy tkanki łącznej. A izolacja od rodziny, która w „Top Model” jest obowiązkowa, wykańczała Nikolę psychicznie. Teraz była uczestniczka programu opowiedziała nieco więcej na temat choroby Amelki oraz możliwości pomocy. 

Nie wyobrażam sobie świata bez Amelki. To jest taki nasz najmłodszy cukiereczek w rodzinie. Daje nam bardzo dużo pozytywnej energii” – rozczula się Nikola. 

Z kolei mama dziewczynek, pani Wioletta, wyjaśnia przebieg choroby młodszego dziecka:

Amelkę bolał brzuszek, nóżki podkurczała do góry, miała już gorączkę, złe samopoczucie. Była taka grymaśna. Widać było, że coś jej jest. Brzuch był jak balon, wyszły na nim żyły. Chirurg tylko pomacał brzuszek i powiedział, że to jest brzuch nie chirurgiczny, tylko onkologiczny – mówi pani Wioletta, mama dziewczynki. Na razie jesteśmy dobrej myśli, bo Amelka nie ma przerzutów. Nie wiem, jak będzie dalej.”

Ponadto 3-latkę można wesprzeć w internetowej zbiórce. Potrzeb jest wiele: od kosztów leczenia, przez specjalne kosmetyki pielęgnacyjne, dojazdy, zakwaterowanie, aż po konsultacje lekarskie. 

Amelce życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia, zaś jej bliskim dużo siły.

Komentarze