Dramat w „SANATORIUM MIŁOŚCI”! Uczestnicy programu zalali się łzami…

„Sanatorium miłości” znów poruszyło miliony widzów. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. 

Sanatorium Miłości, tuż obok „Rolnik szuka żony” to jeden z najchętniej oglądanych programów. Uczestnicy na oczach milionów widzów przed telewizorami szukają swojej drugiej połowy. W programie niektórym udaje się odnaleźć prawdziwą miłość. Niestety nie zawsze jest kolorowo. Po emisji niedzielnego odcinka fani „Sanatorium Miłości” zalali się łzami. 

Uczestnicy opowiadali, czego najbardziej im brakuje. Intymne wyznania pozwoliły im jeszcze bardziej otworzyć się. Wyznania przychodziły z trudem. Jednak jedno z nich było wstrząsające. Stenia ujawniła, że kiedyś przeżyła dwukrotnie poważne wypadki samochodowe. Kobieta mogła stracić obie nogi. Jak sama opowiedziała, jedynie myśl o dzieciach mogła utrzymać ją przy życiu. Kobieta podczas powrotu z targów kwiatowych zderzyła się z jadącym TiR-em.

Z kolei wielu uczestników wyznało, że trudno im pogodzić się z upływającym czasem… czasem, którego nie mogą już odzyskać. Seniorzy nadal liczą, że w ich życiu wydarzy się jeszcze coś pozytywnego. Następnie uczestnicy programu dobrali się w pary, by pogłębić więzi. Patrząc prosto w oczy mówili sobie :

Witaj, dziękuję ci, dobrze, że jesteś. 

W tym momencie wszystkich dopadło wzruszenie.

Później seniorzy przystąpili do wybierania strojów z motywem przewodnim „jak dobrze wyglądać po 60-tce”. Z pomocą specjalistów panie przeszły zjawiskowe metamorfozy. Z kolei panowie  postanowili zrelaksować się na basenie. Ostatecznie seniorzy doszli do wniosku, że wiek nie jest ograniczeniem i mogą ubierać się tak, jak chcą.

Komentarze