DRAMATYCZNE doniesienia nt. książąt Harry’ego i Williama!

Sensacyjne doniesienia z królewskiego dworu. Rozłam pomiędzy Harrym i Williamem?

Zdawałoby się, że książę William stara się trzymać z dala od medialnego szumu. Skupia się na rodzinie oraz na obowiązkach. Ale nawet jego dosięgają czasem złośliwości i podejrzenia ze strony dziennikarzy oraz obserwatorów brytyjskiego dworu. Nie tak dawno krążyły pogłoski o tym, że William ma romans z przyjaciółką swojej żony, księżnej Kate. Sprawa szybko przycichła, jednak teraz brytyjskie tabloidy rozpisują się na temat rzekomej niezgody pomiędzy synami księżnej Diany.

Konflikty i skandale w rodzinie królewskiej są na porządku dziennym, przy czym zazwyczaj dotyczyły one Królowej Elżbiety. Jak wiadomo, monarchini skrupulatnie nadzoruje życie na swoim dworze i nie waha się podejmować zdecydowanych działań. Być może i tym razem będzie musiała zainterweniować, gdyż podobno książę Harry i książę William nie żyją w zgodzie.

Powód, dla którego brytyjska prasa rozpisuje się o domniemanym sporze wydaje się być nieco absurdalny. Ale wystarczy się przez chwilę zastanowić, aby uświadomić sobie, że wielkie konflikty zaczynają się od małych spięć.

Książę Harry niedawno obchodził swoje 35. urodziny. Otrzymał mnóstwo życzeń z całego świata. Jego żona, Meghan Markle wyraziła swoje uczucia w piękny sposób: opublikowała kolaż zdjęć, którym wyraziła swoje uczucia do męża. Natomiast brat jubilata wykazał się mniejszą kreatywnością, bowiem opublikował jedynie poważne zdjęcie z podpisem:

„Życzę wszystkiego najlepszego księciu Sussex z okazji urodzin”

Wielu uznało to zachowanie za oschłe i przykre. Stąd też zrodziły się spekulacje na temat relacji pomiędzy książętami. Internauci i dziennikarze odnieśli wrażenie, że starszy wnuk Królowej zupełnie się nie postarał, co raczej nie świadczy dobrze o jego stosunku do brata. Istnieje również możliwość, że tak krótki i mało czuły wpis to żartobliwa forma niewinnej przekomarzanki. Jak jest naprawdę? Czas pokaże.

Komentarze