Dramatyczne wieści… Paweł Królikowski się poddał i rezygnuje!

Paweł Królikowski musi zaakceptować fakt, iż jego choroba bierze górę nad życiem zawodowym. Aktor wciąż jest w szpitalu, a jego stan zdrowia nie pozwala na podjęcie  pracy.  Królikowski, znany z serialu „Ranczo”, musiał zrezygnować z udziału w nowej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”oraz oddać fotel prezesa ZASP.

Paweł Królikowski był prezesem ZASP od 2018 roku, niestety w 2020 był zmuszony zrzec się tego stanowiska, gdyż choroba nie pozwala realizować jego obowiązków. Problemy neurologiczne nie odpuszczają, a Paweł Królikowski spędzi jeszcze trochę czasu w szpitalu, gdyż stan jego zdrowia wymaga długiej rehabilitacji. Jak przekazało jedno ze źródeł, decyzja zapadła w szpitalu.

– Paweł Królikowski się poddał. Nie może walczyć z chorobą mają z tyłu głowy obowiązki zawodowe. Podjął słuszną decyzję – mówi źródło.

Tymczasem Związek Artystów Scen Polskich potrzebuje prezesa! Paweł Królikowski postanowił więc, że zwolni fotel szefa ZASP, by mógł na nim zasiąść ktoś, kto jest zdolny pracować i podoła obowiązkom.

Wybory nowego prezesa mają odbyć się w czerwcu, a do tego czasu tę funkcję będzie pełnić zastępca Królikowskiego, czyli Małgorzata Kożuchowska.

Rok 2020 zadecyduje, czy Paweł Królikowski wróci do pracy?

W 2020 roku Paweł Królikowski całkowicie skupi się na tym, by choroba w końcu ustąpiła. Wszystkie inne sprawy będą musiały poczekać, aż aktor wydobrzeje.

Fani, przyjaciele i rodzina trzymają mocno kciuki, by stało się to jak najszybciej.  Królikowski jest  bardzo ważną personom polskiej kultury.

Komentarze