Duda NIE weźmie udziału w debacie TVN24? Odpowiada Adam Bielan.

Andrzej Duda w debacie TVN24,WP i Onetu? Adam Bielan odpowiada.

– Pan prezydent uczestniczy w debatach. Wiem, że będzie debata w poniedziałek w Końskich. To nowy format debaty TVP. W czwartek, gdy jest państwa debata, będziemy w województwie dolnośląskim – powiedziałAdam Bielan.

– Jestem, bardzo zadowolony. Wszyscy chcieliśmy, by ten wyścig rozstrzygnął się w pierwszej turze, ale niestety nie udało się. Mimo to Duda zebrał najwięcej głosów w I turze wyborów w historii – dodał szef sztabu  Andrzeja Dudy.

Wybory prezydenckie 2020. Andrzej Duda weźmie udział w debacie organizowanej przez TVN, WP i Onet?

Adam Bielan powiedział także o zaproszeniu prezydenta na debatę prezydencką. Jak powiedział Andrzej Duda uczestniczy w debatach. W czwartek, kiedy odbyć się ma debata TVN,WP i Onetu prezydent ma zaplanowane wizyty w województwie dolnośląskim.

Pan prezydent uczestniczy w debatach. Wiem, że będzie debata w poniedziałek w Końskich. To nowy format debaty TVP. W czwartek, gdy jest państwa debata będziemy w województwie dolnośląskim – powiedział Bielan. Jak dodał nie rozmawiał z prezydentem o innym terminie.

Polityk PiS był pytany także o to, gdzie Andrzej Duda będzie szukał wyborców przed II turą. – My nie dzielimy wyborców na lewicowych lub prawicowych. Pan Andrzej Duda chce być prezydentem wszystkich Polaków – zaznaczył Bielan. Jak dodał PiS nie szuka poparcia u lewicowych czy prawicowych kandydatów bo Andrzej Duda chce być prezydentem wszystkich Polaków.

– My nie dzielimy Polaków. Wiem, że premier Emilewicz pójdzie do Szymona Hołowni. Ja trzymam kciuki, mam nadzieję, ze uda jej się go przekonać do poparcia Andrzeja Dudy – mówił Bielan.

Komentarze