„Dzień dobry, już oficjalnie”. Katarzyna Dowbor powróciła do TVP

Katarzyna Dowbor, dawna gwiazda telewizji publicznej, w piątek oficjalnie powróciła do szeregów TVP, obejmując rolę prowadzącej program „Pytanie na śniadanie” u boku Filipa Antonowicza, znanego wcześniej z Radia Eska. Widzów przywitała serdecznym „Dzień dobry” i krótkim wprowadzeniem, podkreślając, że trochę się denerwuje zarówno za siebie, jako osobę wracającą do Telewizji Polskiej, jak i za Antonowicza.

„Dzień dobry, już oficjalnie” – rozpoczęła Katarzyna Dowbor, witając widzów we własnym imieniu i Filipa Antonowicza. Wyraziła swoje zdenerwowanie, ale jednocześnie podkreśliła, że jest towarzyszeniem przez bardzo fajnego młodego człowieka, czyli Antonowicza. Zapewniła, że będą się starali, aby widzowie ich polubili i mile spędzili czas oglądając program.

Przypomnijmy, że Katarzyna Dowbor przez 10 lat prowadziła program reality show „Nasz nowy dom” na antenie Polsatu. Jednak po zmianie kierownictwa stacji, straciła pracę. Widownia była rozczarowana jej odejściem, a plotki o możliwym powrocie do Telewizji Polskiej wzbudziły ogromne zainteresowanie i radość wśród fanów, co teraz zostało oficjalnie potwierdzone.

Internauci wyrazili swoje pozytywne reakcje na powrót Dowbor do TVP, komentując, że cieszą się na jej obecność w programie „Pytanie na śniadanie”. Wielu z nich życzyło jej powodzenia w nowej-starej roli, a także wyraziło radość z powrotu ulubionej prezenterki na ekran.

Źródło: onet.pl

Katarzyna Cichopek wyjechała na egzotyczne wakacje. Zwolnienie z TVP jej służy?

Komentarze