Edyta Bartosiewicz PRZEŚLADOWANA przez DZIENNIKARKĘ TVN-u!

Edyta Bartosiewicz ujawniła szokujące informacje. Piosenkarka jest nękana przez byłą dziennikarkę programu ” Dzień dobry TVN”. Bartosiewicz mierzy się z groźbami i hejtem.

Prześladowania i groźby

Edyta Bartosiewicz to prawdziwa legenda polskiej sceny muzycznej. Piosenkarka największe sukcesy odnosiła w latach 90-tych. Znana jest z takich przebojów jak „Jenny” czy „Ostatni”. Artystka sprzedała ponad milion płyt. Współpracowała z Krzysztofem Krawczykiem, Wojciechem Waglewskim i Kazikiem Staszewskim. Ostatnio Edyta Bartosiewicz ujawniła, że jest prześladowana przez byłą dziennikarkę stacji TVN. Bartosiewicz zdradziła:

Zrobiła ze mną kiedyś kilka wywiadów dla Dzień dobry TVN, potem chciała nakręcić film. Nie zgodziłam się. Zaczęły się groźby i nękania, także moich współpracowników i znajomych. Z tego, co wiem, ta kobieta prześladowała też innych ludzi.

Podszywa się w sieci

Edyta Bartosiewicz ujawniła, że prawdopodobnie ta kobieta podszywa się pod nią w sieci. Wysyła krzywdzące wiadomości w jej imieniu. Piosenkarka powiedziała:

Gdybyście otrzymywali jakieś dziwne wiadomości na mój temat, albo pisane w moim imieniu, proszę, dajcie mi znać, podeślijcie mi screena.

Edyta Bartosiewicz wyjaśniała też, że przez takie osoby jak była dziennikarka stacji TVN, unika kontaktu z mediami. Czy wokalistka powinna zgłosić sprawę na policję? Jak sądzicie? Domyślacie się kto prześladuje Edytę Bartosiewicz?

Źródło: Plejada

Zdjęcie: Facebook/ Edyta Bartosiewicz

 

Komentarze