Edyta Górniak jest wściekła! „To jest nie do pomyślenia!”

Edyta Górniak swoją karierę zaczęła już w latach 90., jednak teraz znów jest o niej głośno. 

Ostatnio zdarzyło jej się wdać w parę konfliktów z innymi sławami, zabłysnąć w reality show „My Way” a także zabrać głos w ważnych dla społeczeństwa sprawach. Niedawno odbyła się konferencja prasowa poprzedzająca premierę programu z udziałem wokalistki. Jednak poruszono wiele tematów, w tym kwestię edukacji seksualnej. Okazuje się, że Edyta ma w tym temacie wiele do powiedzenia. Kieruje się przede wszystkim swoimi matczynymi zmartwieniami oraz zatroskaniem o przyszłość najmłodszych. Trzeba przyznać, że jej wypowiedź naprawdę daje do myślenia. Wielu internautów całkowicie zgadza się z diwą. 

Absolutnie jestem przeciwko. Gdyby moje dziecko wstydziłoby się mnie zapytać o różne rzeczy i zdarzyłoby się, że ma jakąś intymność i wyniknęłoby z tego coś, co zmieniłoby nasze życie, to ja bym się spaliła ze wstydu. Jako matka, że go nie przygotowałam, odebrałam mu dostępność tej wiedzy. Po prostu nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Kto to wymyślił? Proszę mi powiedzieć.” – grzmiała wokalistka. 

Wówczas poinformowano ją, że za tym projektem stoi organizacja „Stop Pedofilii”. To jeszcze bardziej rozjuszyło Edytę Górniak, która natychmiast odpowiedziała:

Czyli jak dziecko będzie molestowane i nie będzie uświadamianie, to nie będzie wiedziało, że jest molestowane? Ta organizacja zaprzecza sama sobie. Trzeba uświadamiać dzieci, od którego momentu czułość przestaje być czułością, a przekracza tę granicę.”

Ponadto diwa zapowiedziała, że jeśli tylko odbędzie się jakiś marsz przeciwko tej ustawie, to z całą pewnością się zaangażuje. Edyta Górniak jest bardzo rozgoryczona całą tą sytuacją. Porównuje ją do cofnięcia się w czasy średniowiecza.

Zgadzacie się z piosenkarką?

 

Komentarze