Edyta Górniak znów ZAKOCHANA? Wszystko na to wskazuje…

Znajomi Edyty podejrzewają, że jest ona zakochana. Mają na to mnóstwo dowodów…

Edyta ostatnimi czasy króluje w mediach. Tabloidy chętnie opisują jej życie prywatne, zaś ona chętnie się dzieli swoimi przeżyciami. Być może dlatego zdecydowała się wziąć udział w programie „My Way”. Reality show emitowane w stacji TVN przedstawia naukę jazdy słynnej piosenkarki. Diva nie tylko chwali się swoimi osiągnięciami, ale też zdradza nieco szczegółów na swój temat. Dlatego fani artystki oraz jej przyjaciele zastanawiają się, czy dzięki występowi w produkcji Górniak zyska coś więcej niż uprawnienia kierowcy. Wszyscy uważnie przyglądają się jej bliskim relacjom z przystojnym instruktorem. Niektórzy poinformowali media o tym, na jakim etapie jest znajomość Edyty i Dawida…

Czy Edyta rozkochała w sobie instruktora? To może się wydawać nieprawdopodobne z uwagi na to, że na początku bohaterowie programu zachowywali dystans. Lecz poza kamerami działo się zupełnie inaczej…

„Wieczorami zdarza im się wyjechać na miasto w ramach dodatkowych lekcji bez kamer. Podobno Górniak poprosiła produkcję, aby zwiększyli jej liczbę lekcji z nim” – informuje osoba z otoczenia piosenkarki.

„Nikt się nie spodziewał, że tak rozwinie się znajomość Edyty i Dawida. Przez pierwszy tydzień na planie programu utrzymywali tylko kontakty zawodowe, ale wszystko się zmieniło, gdy on zaprosił ją na wystawną kolację” – dodaje ten sam informator.

Zdaniem innej osoby zapowiada się coś poważnego:

„Można powiedzieć, że jest nim zauroczona, ale czy będzie z tego coś więcej…? Moim zdaniem tak. Wiem, że on już teraz mógłby rzucić dla niej wszystko. Traktuje ją jak księżniczkę. Łączy ich także wspólna pasja – joga. Na dniach mają iść wspólnie pomedytować.”

Czyżby w życiu Edyty przyszedł czas na wielką miłość? Przekonamy się już wkrótce!

 

Komentarze